>> Strona główna Koszyk [0]
znaleziono: 1207 pozycji,      1 - 50   >          
  1. Sabato Ernesto - Tunel / PIW / W-wa / 1963 / str. 160 / 11x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Powieść. Przybrudzona obwoluta /
    cena: 24.00 zł    

  2. Sade Donatien Alphonse Francois de - Niedole cnoty / Czytelnik / W-wa / 1972 / str. 179 / 13x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan średni / Biblioteka Symposjon . Podniszczona obwoluta /
    cena: 24.00 zł                      

  3. Sadowski Roman - Rzut oszczepem / Wiedza / W-wa / 1948 / str. 43 / 16x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Poezje , I wydanie , oprac. graficzne Andrzej Rudziński , Salezjańska Szkoła Graficzna w Warszawie , nierozcięte kartki /
    cena: 30.00 zł                      

  4. Sadurska Anna - Inscriptions Latines & Monuments Funeraires Romains / Muzeum Narodowe / W-wa / 1953 / str. 137 tabl. XLVI / 17x25 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Tekst w języku łacińskim. Ilustracje. Biblioteka Meandra. Przednia okładka luzem . /
    cena: 45.00 zł                      

  5. Sadurska Anna - Les portraits Romains dans les collections polonaises / PWN / W-wa / 1972 / str. 62 tabl. 48 / 23x29 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / PAN Centre d Archeologie Mediterraneenne . Corpus Signorum Imperii Romani . Pologne . Tekst w j. francuskim ilustracje na 48 tablicach . Postrzępiona obwoluta /
    cena: 48.00 zł                      

  6. Safarewicz Jan - Elementy języka greckiego . Podręcznik dla slawistów i rusycystów / Wyd. Studium Słowiańskiego / Kraków / 1953 / str. V , 97 / 16x22 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Biblioteka Studium Słowiańskiego . Lekko podniszczona okładka /
    cena: 30.00 zł    

  7. Safrin Horacy - Przy szabasowych świecach . Humor żydowski . Wieczór drugi / Iskry / W-wa / 2004 / str. 170 il. / 13x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan b. dobry / B. ładne wydanie /
    cena: 24.00 zł                      

  8. Sainjan A. - Garni i Gegard / Gasudarstwiennoje izdatielctwo Iskucctwo / Moskwa / 1958 / str. 19 + 42 il. / 22x28 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Zawiera ciekawe fotografie antycznych ruinych i świątyń z pierwszych wieków chrześcijaństwa. /
    cena: 27.00 zł                      

  9. Saint - Exupery Antoine de - Nocny lot . Ziemia planeta ludzi / PIW / W-wa / 1963 / str. 251 / 11x19 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan średni / Przekł. Maria Czapska , Stanisław Stempowski , W. i Z. Bieńkowscy . Podniszczona obwoluta , ciekawy exlibris /
    cena: 27.00 zł                      

  10. Saint-Beuve Karol Augustyn - Wybor pism krytycznych / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1957 / str. XCIV 482 / 13x18 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Przekł. i oprac. A. Jakubiszyn-Tatarkiewiczowa Biblioteka Narodowa . Lekko przybrudzona okładka /
    cena: 27.00 zł    

  11. Sajkowski Alojzy - W stronę Wiednia / Wyd. Poznańskie / Poznań / 1984 / str. 394 il. / 13x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Dole i niedole wojenne . W świetle listów i pamiętników . Liczne ilustracje . Lekko podniszczona obwoluta /
    cena: 27.00 zł                      

  12. Sajkowski Alojzy - Opowieści misjonnarzy , konkwistadorów , pielgrzymów i innych świata ciekawych / Wyd. Poznańskie / Poznań / 1991 / str. 354 il. / 15x21 cm / Opr.karton. / Stan b. dobry / Liczne ilustracje w tekście /
    cena: 27.00 zł                      

  13. Salij Jacek OP - Rozmowy ze świętym Augustynem / "W drodze" / Poznań / 1985 / str. 253 [4] / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 15.00 zł                      

  14. Salij Jacek OP - Szukającym drogi / "W drodze" / Poznań / 1988 / str. 254 [2] / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 15.00 zł                      

  15. Salmonowicz Stanisław - Fryderyk II / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1985 / str. 254 il. / 14x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 21.00 zł    

  16. Salmonowicz Stanisław - Prusy . Dzieje państwa i społeczeństwa . / Wyd. Poznańskie / Poznań / 1987 / str. 618 / 21x15 cm / Opr.karton. / Stan dobry /
    cena: 36.00 zł                      

  17. - Salon 1911 ( katalog ) / Tow. Zachęty Sztuk Pięknych w Król. Polskiem / W-wa / 1911 / str. [102] reklamy 16 / 12x18 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Katalog wystawy grudzień - styczeń 1911 , spis wystawianych prac , liczne reprodukcje na kredowym papierze . Peknięcia grzbietu , lekko przybrudzona okładka /
    cena: 60.00 zł                      

  18. Saltonstall William G. - Ports of Piscataqua / Harvard University Press / Cambridge / 1941 / str. 244 il. / 20x28 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Monografia portu . Ilustracje w tekście, mapka . Brak obwoluty /
    cena: 90.00 zł                      

  19. Samek Jan - Polskie złotnictwo / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1988 / str. 316 il.[196] / 22x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Liczne ilustracje, znaki złotników /
    cena: 45.00 zł                      

  20. - autorzy / Sami sobie . Książka zbiorowa na rzecz Warszawskiej Kasy Literackiej / Nakł. Warszawskiej Kasy Literackiej / W-wa / 1900 / str. 295 il. / 17x24 cm / Opr.ppł. / Stan średni / Liczne ilustracje i secesyjne ozdobniki . Oprawa biblioteczna /
    cena: 45.00 zł    

  21. - autorzy / Samorząd miejski , 1918 ,nr 1 / WTPWK / W-wa / 1918 / str. 107 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Miesięcznik poświęcony sprawom samorządu miast w Polsce , w treści : Dr. J. Zawadzki - Przyszłość samorządu w Polsce , S. Litauer - Obecny stan nauki o prawach samorządu miejskiego , Inż. A. Kuhn - O potrzebach Warszawy w zakresie inżynierskim i budowlanym , nierozcięte strony , lekko podniszczona okładka /
    cena: 30.00 zł    

  22. Samson George - Historia literatury angielskiej w zarysie . Podręcznik / PWN / W-wa / 1966 / str. 1164 / 18x25 cm / Opr.pł. / Stan średni / Brak obwoluty /
    cena: 39.00 zł                      

  23. Sandauer Artur - Liryka i logika . Wybór pism krytycznych / PIW / W-wa / 1969 / str. 422 [4] / 11x18 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan średni / Biblioteka Krytyki Współczesnej . Podniszczona obwoluta /
    cena: 21.00 zł                      

  24. - autorzy / Sanskritsko-ruskij słowar / Russkij jazyk / Moskwa / 1978 / str. 895 / 15x23 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Około 28 000 słów /
    cena: 60.00 zł                      

  25. Sarnowska - Temeriusz Elżbieta - Zarys dziejów poetyki . Od starożytności do końca XVII w. / PWN / W-wa / 1985 / str. 670 / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 30.00 zł                      

  26. Sartre Jean Paul - Czym jest literatura? Wybór szkiców krytycznoliterackich / PIW / W-wa / 1968 / str. 448 / 11x18 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan średni / Biblioteka Krytyki Współczesnej . Podniszczona obwoluta /
    cena: 36.00 zł                      

  27. Sartre Jean Paul - Intymność i inne opowiadania / Peon V Magart / Łódź / 1992 / str. 106 / 13x20 cm / Opr.karton. / Stan dobry / Zawiera : Intymność , Pokój, Mur ; seria: Laureaci Nagrody Nobla , przekł . Jerzy Lisowski /
    cena: 30.00 zł                      

  28. Sartre Jean-Paul - Rozważania o kwestii żydowskiej / Książka i Wiedza / W-wa / 1957 / str. 147 / 12x17 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Biblioteka "Po prostu" /
    cena: 24.00 zł                      

  29. - Satut wewnętrzny Muzeum Przemysłu i Techniki w Warszawie / Muzeum P. i T. / W-wa / 1932 / str. 15 / 12x17 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Odbito w Szkole Przemysłu Graficznego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego . Podkreślenia ołówkiem /
    cena: 27.00 zł                      

  30. - autorzy / Satyra prawdę mówi... 1918 - 1939 / Czytelnik / W-wa / 1963 / str. 567 il. / 15x22 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Mitzner Zbigniew , Pasternak Leon oprac. /
    cena: 27.00 zł    

  31. Sauer Carl O. - Rolnictwo jego początki i rozprzestrzenianie się / PWN / W-wa / 1960 / str. 216 il. / 12x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Liczne ilustracje , mapki /
    cena: 45.00 zł                      

  32. Savage George - Porcelana i jej historia / PWN / W-wa / 1977 / str. 458 il. / 12x19 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ilustracje /
    cena: 36.00 zł                      

  33. ( Sawczuk Kajetan ) - Pieśni Kajetana Sawczuka / Nakł. E. Nicz i S-ka / W-wa / 1912 / str. 29 il. / 14x21 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Poezje . Liczne ilustracje w tekście - reprodukcje -Ruszczyc , Wyspiański , Witkiewicz .Przybrudzona okładka /
    cena: 39.00 zł                      

  34. Sawicka Stanisława M. oprac. - Grafika polska . Przewodnik po wystawie retrospektywnej / Doświadczalna Pracownia Graficzna Salez. Szkoły Rzemiosł / W-wa / 1938 / str. 36 il. VIII / 16x21 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Muzeum Narodowe w Warszawie /
    cena: 50.00 zł                      

  35. Sawicki Aleksander - Dzieje lotnictwa / Ziarno / Warszawa / 1910 / str. 154 / 10x14 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Ładna oprawa wydawnicza /
    cena: 60.00 zł                      

  36. Sawicki Franciszek - Bóg jest miłością / Nakł. Drukarni Powściągliwość i Praca / Kraków / 1949 / str. 88 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 24.00 zł                      

  37. Sawicki Franciszek - Dlaczego wierzę / Nakł. Naczelnego Instytutu Akcji Katolickiej / Poznań / 1935 / str. 119 / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Blok luźny , pozycja do oprawy . /
    cena: 24.00 zł                      

  38. Sawicki Jakub - Concilla Poloniae . Źródła i studia krytyczne . Tom 3 / nakł. Tow. Naukowego Warszawskiego / W-wa / 1949 / str. 114 il.[8] / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Tom III - Synody diecezji łuckiej i ich statuty . Nierozcięte strony /
    cena: 60.00 zł                      

  39. Sawicki Ludwik - Materjały do znajomości prehistoriji Rosji / Uniwersytet Poznański / Poznań / 1928 / str. 49 il. tabl. XXIV / 23x32 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Ilustracje w tekście i na osobnych tablicach . Solidna introligatorska oprawa z epoki . Egzemplarz z księgozbioru autora - pieczątki , wpis własnościowy /
    cena: 90.00 zł                      

  40. Sawienkowowa Z. - Lata krzywdy . Wspomniena matki / Książnica / W-wa - Lwów / 1907 / str. 102 / 11x16 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Wspomnienia matki zesłańca . Przekł. z ros. Edward Słoński /
    cena: 45.00 zł                      

  41. Sawoniak Henryk - Bibliografia bibliografii polskich 1951 - 1960 / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1967 / str. 484 / 17x24 cm / Opr.pł. / Stan dobry /
    cena: 39.00 zł    

  42. Saysse-Tobiczyk Kazimierz - na szczytach Tatr / Sport i Turystyka / W-wa / 1956 / str. 226 il. / 22x28 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni /
    cena: 36.00 zł    

  43. - autorzy / Scena młodzieżowa nr. 4 / Iskry / W-wa / 1958 / str. 338 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Teatr , satyra , taniec , śpiew , zabawy i gry /
    cena: 27.00 zł                      

  44. Schaff Adam - Marksizm a egzystencjalizm / Książka i Wiedza / W-wa / 1961 / str. 144 [4] / 12 x 19 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 15.00 zł                      

  45. Schaff Adam - Wstęp do teorii marksizmu / Książka / W-wa / 1948 / str. 286 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / "Zarys materializmu dialektycznego i historycznego" . Blok luźny , pozycja do oprawy . /
    cena: 24.00 zł                      

  46. Scheler Max - Problemy socjologii wiedzy / PWN / W-wa / 1990 / str. XXV , 366 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / BKF /
    cena: 36.00 zł    

  47. Scheler Max - Istota i formy sympatii / PWN / W-wa / 1980 / str. 437 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przekł. i oprac. Adam Węgrzecki , BKF /
    cena: 24.00 zł    

  48. Schelling Friedrich Wilhelm Joseph - System idelizmu transcendentalnego . O historii nowszej filozofii ( z wykładów monachijskich ) / PWN / W-wa / 1979 / str. LIX 456 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przekł. Krystyna Krzemieniowa , oprac. Marek J. Siemek , BKF /
    cena: 60.00 zł    

  49. Schelling Friedrich Wilhelm Joseph - Filozofia sztuki / PWN / W-wa / 1983 / str. 683 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan b. dobry / Przekł. i oprac. Krystyna Krzemieniowa . BKF /
    cena: 24.00 zł    

  50. Scherer - Wirska Olga - Wesołych Świąt / OPiM / Londyn / 1962 / str. 112 / 14x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Proza /
    cena: 30.00 zł                      

<<   <     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     >   >>