znaleziono:
1963 pozycji,
1 - 50 >
- - autorzy / O Bretanii wierszem i prozą . Antologia literacka / Kazimierz Brakoniecki / Olsztyn / 1997 / str. 251 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Red. , tłum. i oprac. - K. Brakoniecki /
cena: 39.00 zł

- O Hara Frank - Twoja pojedyńczość / PIW / W-wa / 1987 / str. 124 il. / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Poezje , przekł. i oprac. Piotr Sommer /
cena: 48.00 zł

- - autorzy / O istocie życia / Książka i Wiedza / W-wa / 1967 / str. 594 / 13x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Mocno przybrudzona obwoluta. Seria Myśliciel . Tłum. A. Bednarczyk /
cena: 36.00 zł

- - O Polakach we Włoszech 1848 i 1849 roku . List Oficera Polskiego w służbie sardyńskiej . / b.w. / Poznań / b.r. ok 1850 / str. 3 / 22,1x31,9 cm / Bez opr. / Stan dobry /
cena: 90.00 zł

- - autorzy / O Polsce na uchodźstwie . 1939 - 1945 Rada Narodowa Rzeczypospolitej Polskiej . / Wyd. Sejmowe / W-wa / 1997 / str. 387 il [8] / 24x17 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 45.00 zł

- - O rozwój motoryzacji w Polsce / Nakł. Związku Izb Przemysłowo - Handlowych RP / W-wa / 1939 / str. 117 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Organizacja rynku nabywczego , Problem podaży pojazdów mechanicznych , Paliwa napędowe i motoryzacja w Polsce , Problem drogowy , Ubezpieczenia w Polsce /
cena: 45.00 zł

- Oates Joyce Carol - Night-side . Eighteen Tales / The Vanguard Press / New York / 1977 / str. 370 / 15x22 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / I wydanie , lekko podniszczona obwoluta /
cena: 45.00 zł

- Oates Stephen B. - Lincoln / PIW / W-wa / 1991 / str. 610 [2], il. / 15 x 21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przeł. M. Ronikier . Biografie Sławnych Ludzi /
cena: 24.00 zł 

- Oberkirch De Henriette-Louise - Wspomnienia / Czytelnik / W-wa / 1961 / str. 307 [3] / 13x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan średni / Nieznacznie naderwana oprawa. Tłum. E.T.Sadowska /
cena: 21.00 zł

- Obertello Luca - Severino Boezio . Tom 1-2 / Accademia Ligure di Scienze e Lettere / Genova / 1974 / str. 810 , 323 / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Monografia w j. włoskim , w tomie 2 - Bibliografia Boeziana /
cena: 120.00 zł

- Obertyńska Beata - Skarb Eulenburga Tom 1-2 / Veritas / Londyn / 1987 / str. 294 , 286 / 12x19 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Powieść /
cena: 36.00 zł 

- Obertyński Zdzisław - Agenda Wileńska z 1499 r. / Tow. Biblioteka Religijna / Lwów / 1929 / str. 15 / 15x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przedruk z Przeglądu Teologicznego r.X /
cena: 30.00 zł

- - autorzy / Obrazy świata w teologii i naukach przyrodniczych / BIBLOS / Tarnów / 1996 / str. 260 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Praca zbiorowa . Red. - Michał Heller , Stanisław Budzik , Stanisław Wszołek /
cena: 27.00 zł

- - autorzy / Obrońcy języka polskiego . Wiek XV - XVIII / Zakład Narodowy im. Ossolińskich / Wrocław / 1953 / str. LXXXVIII 394 / 13x18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Antologia . Oprac. W. Taszycki . Biblioteka Narodowa . Niewielkie ślady zalania na marginesie /
cena: 30.00 zł 

- - Obyczaje Kultura Osobliwości / Wyd. Literackie / Kraków / 1972 / str. 192 il. / 24x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Magazyn osobliwości .Projekt okładki - F. Starowieyski /
cena: 39.00 zł 

- - Obłok niewiedzy i inne dzieła / PAX / W-wa / 1988 / str. 174 / 13x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Anonimowe pisma mistyczne - Anglia XIV w. . Klasycy mistyki i zycia wewnętrznego /
cena: 27.00 zł

- Oculaire Temoin - Tablettes Autrichiennes / Publie par H. Tarlier , editeur / Bruxelles / 1830 / str. 294 / 11x16 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Pozycja ze zbiorów historyka Edwarda Rulikowskiego . Ślady zalania , podniszczona okładka /
cena: 39.00 zł

- Oczykowski Romuald - Przechadzka po Łowiczu / WAiF / W-wa / 1983 / str. 186 il. / 15x23 cm / Opr.ppł. / Stan b. dobry / Reprint wydania z 1921 r. /
cena: 45.00 zł 

- - Od Fanagorii do Apolloni . Z dziejów antycznych miast nad Morzem Czarnym / PWN / W-wa / 1962 / str. 279, mapy, il. / 13 x 20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Opracowały: M. Nowicka , L. Press /
cena: 27.00 zł 

- - autorzy / Od Mojżesza do Mahometa / Iskry / W-wa / 1979 / str. 296 [3], rys. / 11 x 18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przedmową opatrzył Jan Keller /
cena: 18.00 zł

- Oderfeldowa Cecylia , Bilis Jerzy - Artmetyka na wesoło / Wyd. B-ci Drapczyńskich / W-wa / br.ok 1930 / str. 64 il. / 12x18 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Blok luźny /
cena: 24.00 zł 

- Odojewski Kazimierz - Czas odwrócony / Czytelnik / W-wa / 1965 / str. 121 / 19x11 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Wydanie pierwsze /
cena: 24.00 zł

- Odrowąż-Pieniążek Janusz - Polonika zbierane po świecie / Iskry / W-wa / 1992 / str. 198 il. / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Szkice o polonikach literackich /
cena: 24.00 zł

- Odziemkowski Janusz , Spychała Bolesław - Duszpasterstwo wojskowe w Drugiej Rzeczpospolitej / ODiSP / W-wa / 187 / str. 225 il. / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ilustracje /
cena: 27.00 zł

- Ogarek-Czoj Halina - Tonghak , nauka Wschodu / Iskry / W-wa / 1984 / str. 129 / 12 x 20 cm / Opr.pł. / Stan dobry /
cena: 18.00 zł

- Ogarek-Czoj Halina - Pradzieje i legendy Korei / Iskry / W-wa / 1981 / str. 230 il. / 13x20 cm / Opr.karton. / Stan dobry /
cena: 24.00 zł

- Ogiński - Kontrymowicz Jan - Książe Hołuba czyli Don Kiszot XIX wieku . Powieść . Tom 1-2 / Spółka Wydawnicza Polska / Kraków / 1896 / str. 228 , 144 / 15x20 cm / Opr.ppł. / Stan średni / Powieść szlachecka - akcja toczy się w Guberni Radomskiej w połowie XIX w. Oprawa biblioteczna, nieaktualne pieczątki ( Biblioteka Oddziału Związku Legionistów w Nowym Sączu ) , lekko zdeformowany grzbiet, przybrudzenia stron. /
cena: 60.00 zł

- - autorzy / Ognisko , 1912 , nr 1 / Księgarnia Polska / W-wa / 1912 / str. 48 / 17x24 cm / Bez opr. / Stan słaby / Pismo miesięczne obrazkowe dla wszystkich , w treści : A. Marylski - Polityka Narodowa , J. Weyssenhoff - Łan zboża , S. Bugajski - Krytyka pracy społecznej . Brak przedniej okładki /
cena: 15.00 zł

- - autorzy / Ogniwo , 1920 , nr 1 / Michał Habuda / Kraków / 1920 / str. 64 / 16x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Miesięcznik poświęcony polityce , nauce i sztuce , w treści : J. Kantor - Polska ludowa a inteligencja , M. Flasiński - Przegląd polityki międzynarodowej , L. Rączkowski - O reformie rolnej , nierozcięte strony /
cena: 27.00 zł

- Okudżawa Bułat - Wiesełyj barabaszik / Sowieckij Pisatiel / Moskwa / 1964 / str. 105 / 13x16 cm / Opr.brosz. / Stan średni / I wydanie trzeciego tomiku poety i pieśniarza. Lekko przybrudzona okładka /
cena: 36.00 zł

- Olaczek Romuald , Tranda Edward - Z biegiem Pilicy / Wiedza Powszechna / W-wa / 1990 / str. 285 il. / 12x16 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Monografia krajoznawcza . Liczne ilustracje , rysunki , mapki /
cena: 30.00 zł

- Olędzki Jacek - Kultura artystyczna ludności kurpiowskiej / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1971 / str. 242 il. [32] / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Biblioteka Etnografii Polskiej nr 23 . nakł. 630 egz. Ilustracje , nieaktualne pieczątki /
cena: 48.00 zł

- Olejnik Tadeusz - Plany i widoki danego Wielunia / Muzeum Ziemi Wieluńskiej / Wieluń / 1966 / str. 62 il. / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne ilustracje /
cena: 45.00 zł

- Olszański Tadeusz Andrzej - Żydzi w Karpatach . Beskid Niski - Bieszczady - Pogórze / Rewasz / W-wa / 1991 / str. 52 il. mapka 1 / 15x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Krótki przewodnik . Towarzystwo Karpackie /
cena: 36.00 zł 

- Olszewski Daniel - Szkice z dziejów kultury religijnej / Księgarnia Św. Jacka / Katowice / 1986 / str. 294 il. 24 / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ilustracje i mapy /
cena: 30.00 zł

- Oohara Tomie - Nazywano ją En / Wyd. Literackie / Kraków / 1984 / str. 189 / 12x17 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przeł. Zdzisław Reszelewski /
cena: 30.00 zł

- Opałek Mieczysław - Ze wspomnień bibliofila / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1960 / str. 168 il. / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 24.00 zł 

- - autorzy / Opera . Monografia zbiorowa . Tom IX / nakł. miesięcznika "Muzyka" / W-wa / b. r. ok. / str. 46, il. / 17x25 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Mocno podniszczona oprawa. pod. red. Mateusza Glińskiego /
cena: 26.00 zł 

- - Opowieść o życiu Milarepy - Czcigodnego , Wielkiego i Potężnego Jogina albo Drogowskaz Wyzwolenia i Wszechwiedzy / Oficyna Literacka / Kraków / 1997 / str. 313 il. / 18x25 cm / Opr.karton. / Stan b. dobry / Ilustracje w tekście /
cena: 36.00 zł

- Oppman Artur - Pan Twardowski / Wyd. E. Kuthana / W-wa / 1947 / str. 112 / 17x24 cm / Opr.ppł. / Stan średni / Ilustrował Witold Kalicki . Okładka luzem /
cena: 27.00 zł

- Oppman Artur - Pieśni o sławie . Nowe poezyje / Gebethner i Wolff / W-wa / 1917 / str. 252 / 15x21 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Zachowana okładka broszurowa , ciekawa ilustracja przy stronie tytułowej - portret z motywami warszawskimi , prosta oprawa introligatorska /
cena: 39.00 zł

- - Ordynacje wyborcze wraz z przepisami wykonawczemi / Nakł. Ministerstwa Spraw Wewnętrznych / W-wa / 1935 / str. 144 / 11x15 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Niewielkie rozdracie na okładce /
cena: 36.00 zł

- Ordyński Ryszard - Z mojej wlóczęgi / Wyd. Literackie / Kraków / 1956 / str. 427 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wspomnienia teatralne . Lekko podniszczona okładka , ślad zalania rogu kartek /
cena: 27.00 zł

- - autorzy / Orient . Rocznik Muzeum Azji i Pacyfiku , 1988 / Muzeum Azji i Pacyfiku / W-wa / 1988 / str. 331 / 16x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Tom I- życie wsi w Azji i Oceanii , Niektóre artykuły w języku angielskim /
cena: 36.00 zł

- Orkan Władysław - Pieśni czasu / b.w. / Piotrków / 1915 / str. 44 / 17x23 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Biblioteka "Dziennika Narodowego" . Tom I . Podniszczona okładka /
cena: 45.00 zł

- Orlow Aleksander - Kreml-Geheimnisse / Marienburg-Verlag / Wurzburg / 1953 / str. 438 / 14x21 cm / Opr.pł. / Stan dobry / A. Orlow - ehemals Sowjetdiplomat und Leiter Gegenspionage /
cena: 36.00 zł

- Ormesson Jean de - Chwała Cesarstwa / Czytelnik / W-wa / 1971 / str. 600 / 12x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Powieść historyczna .Przeł. E. Bąkowska /
cena: 27.00 zł 

- Orsi Pietro - Włochy nowoczesne . Dzieje ostatnich lat stupiędziesięciu / Tow. Akc. S. Orgelbranda i S-ów / W-wa / 1912 / str. 444 / 15x23 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Ilustracje . Oprawa introligatorska z epoki /
cena: 60.00 zł

- Orsini - Rosenberg Stanisław - Socjologia słowa drukowanego / Wyd. Bibljoteki Publicznej / W-wa / 1936 / str. 52 / 16x23 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Klocek współoprawny z: Leon Bukowski "W spółczesna polityka bibljoteczna w zakresie publicznych bibljotek oświatowych" , Faustyn Czerwijowski "Bibljoteka Publiczna m.st. Warszawy " , W.T. Wisłocki - "Pamięci Edwarda Jelinka" . Oprawa biblioteczna /
cena: 75.00 zł

- Orsini-Rosenberg Stanisław - Socjologia słowa drukowanego / Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy / W-wa / 1931 / str. 32 / 14x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Odbitka z biuletynu Biblioteki Publicznej /
cena: 18.00 zł

<<
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>
>>