znaleziono:
3241 pozycji,
1 - 50 >
- Kaczmarek Czesław - Nadprzyrodzone życie dusz w Chrystusie i Kościele / Ksiegarnia "Jedność" / Kielce / 1947 / str. 131 / 11x16 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Rozważania dogmatyczno moralne /
cena: 30.00 zł

- Kaczmarek Lech - Zarys psychologii neotomistycznej / Pallottinum / Poznań / 1958 / str. 420 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ładny egzemplarz /
cena: 30.00 zł

- Kaczorowski Stanisław - Logika tradycyjna . Zarys dziejów / Księgarnia Naukowa / Łódź / 1946 / str. 24 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 18.00 zł

- Kaczorowski Stanisław - Logika matematyczna cz, I. Algebra logiki . Zarys dziejów / Księgarnia Naukowa / Łódź / 1946 / str. 26 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 24.00 zł

- Kaden-Bandrowski Juliusz - Miasto mojej matki / Nasza Księgarnia / W-wa / 1971 / str. 134 il. / 14x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Ilustracje Daniel Mróz /
cena: 24.00 zł

- Kaden-Bandrowski Juliusz - Wakacje moich dzieci / Ignis / W-wa / 1924 / str. 61 il. / 13x18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Okładka i ozdobniki graficzne Tadeusz Gronowski . Ładny egz. /
cena: 60.00 zł

- Kaden-Bandrowski Juliusz - Trzy wyprawy 1915 1919 1920 / nakł. Sekcji Wydawniczej Jednostek Wojska na Śr. Wschodzie / Jerozolima / 1945 / str. 120 / 12x17 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Wyprawa do Polski , Wyprawa Wileńska , Wyprawa na Kijów . Wspomnienia /
cena: 36.00 zł

- Kaeppler Adrienne L. - Artificial Curiosites bein an exposition of native manufactures collected on the three Pacific voyages of Capitan James Cook / Bishop Muzeum Press / Honolulu / 1978 / str. 291 il. / 23x31 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Katalog wystawy . Liczne ilustracje w tekście /
cena: 48.00 zł

- Kafka Franz - Ameryka / Czytelnik / W-wa / 1967 / str. 427 / 10x16 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / I polskie wyd. przeł. J. Kydryński , Nike . Przybrudzona obwoluta /
cena: 24.00 zł 

- Kafka Franz - List do ojca / PIW / W-wa / 1979 / str. 60 il. / 12x19 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przeł. J. Sukiennicki . Oprac. graficzne W. Freudenreich /
cena: 18.00 zł

- Kaibel Georg oprac. - Sophokles Elektra / B. G. Teubner / Leipzig / 1896 / str. 310 / 17x25 cm / Opr.pł. / Stan średni / Sammlung Wissenschaftlicher Commentare . Tekst grecki i komentarz .Mocno podniszczony grzbiet książki /
cena: 45.00 zł

- Kajdański Edward - Architektura Chin / Arkady / W-wa / 1986 / str. 168 il. / 11x15 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Mała Encyklopedia Architektury /
cena: 27.00 zł 

- Kajdański Edward - Fort Grochowski / Pojezierze / Olsztyn / 1982 / str. 316 il. mapka 1 / 16x24 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Życie i podróże inżyniera Kazimierza Grochowskiego 1873 - 1937 . Syberia , Mandżuria Chiny. Ilustracje, rozkładana mapka . Lekko sfalowana okładka /
cena: 15.00 zł

- Kajsiewicz Hieronim - Mowa pogrzebowa po ś.p. Adamie Jerzym Księciu Czartoryskim / Ludwik Merzbach / Poznań / 1862 / str. 32 / 17x27 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / ".. byłym Pułkowniku wojsk polskich, b. Ministrze Spraw Zagranicznych cesarstwa rosyjskiego, b. Kuratorze szkół okręgu wileńskiego, b. Senatorze Wojewodzie królestwa polskiego , b. Naczelniku Rządu Narodowego zmarłym na wygnaniu dnia 15 lipca 1861 r.
Powiedziana 15 stycznia 1862 r. w Paryżu "
Plamy i zakwaszenia kartek . /
cena: 54.00 zł

- Kalabiński Stanisław , Tych Feliks - Czwarte powstanie czy pierwsza rewolucja . Lata 1905 - 1907 na ziemich polskich / Wiedza Powszechna / W-wa / 1976 / str. 672 / 13x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Biblioteka Wiedzy Historycznej /
cena: 27.00 zł

- - Kalendarz "Zjednoczenia Kolejowców Polskich" , rocznik II , 1934 r. / Nakł. Zarządu Głównego Zjednoczenia Kolejowców Polskich / W-wa / 1934 / str. 432 / 12x17 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Podniszczona i naderwana okładka /
cena: 90.00 zł

- - Kalendarz Filmowy 1972 / WAiF / W-wa / 1971 / str. 192 il. / 16x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 27.00 zł

- - Kalendarz Kościuszkowski na rok 1947 / Wyd. Głównego Komitetu Kościuszkowskiego / Kraków / 1947 / str. 80, il. / 18x27 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Niewielkie ubytki grzbietu oprawy /
cena: 24.00 zł 

- - Kalendarz robotniczy 1963 / Książka i Wiedza / W-wa / 1962 / str. 480 il. / 18x26 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne artykuły z zakresu gospodarki , polityki , historii , techniki , literatury i sportu . Liczne ilustracje w tekście /
cena: 27.00 zł

- - Kalendarz robotniczy na rok 1952 / Książka i Wiedza / W-wa / 1951 / str. 484 il. / 15x22 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Liczne ilustracje o charakterze propagandowym , poniszczona okładka , wycięcie fragmentu jednej stony /
cena: 18.00 zł

- - Kalendarz Szpilek 1958 / b.w. / b.m. / 1958 / str. 192 il. / 15x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Autorzy : Emil Umański , Mendel Reif .W treści : Nasi powojenni rysownicy , Z dziejów satyry polskiej , ilustracje - Eryk Lipiński , Maja Berezowska /
cena: 24.00 zł

- - Kalendarz turystyczno - krajoznawczy 1955 / Sport i turystyka / W-wa / 1954 / str. 240 / 15x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne artykuły krajoznawcze ilustrowane zdjęciami i mapkami /
cena: 21.00 zł

- - Kalendarz wieczny / Nakł. Akademii Umiejętności / Kraków / 1911 / str. 60 / 14x20 cm / Bez opr. / Stan słaby / " Drukowano na wietrze , a mgłą przyciskano ; descz papiru nie polał , przecie go wydano" Biblijoteka Pisarzów Polskich , wydał J. Łoś z podobiznami karty tytułowej oraz 13 drzeworytów , blok luźny , brak broszurowych okładek /
cena: 30.00 zł

- - autorzy / Kalendarz żydowski 1986 - 1987 / Związek Religijny Wyznania Mojżeszowego w PRL / W-wa / b.r. ok. 1988 / str. 224 il[33] / 13x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / W treści m.in.: Hanna Węgrzynek "Żydzi w Koronie i Litwie w XV i XVI wieku" , Szołem Alejchem "Gdybym był Rotszyldem" . Liczne ilustracje w tekście /
cena: 45.00 zł 

- Kaleta Roman - Sensacje z dawnych lat / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1980 / str. 576 il. / 17x24 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Brak obwoluty /
cena: 30.00 zł

- Kaleta Roman oprac. - Anegdoty i sensacje obyczajowe wieku oświecenia w Polsce . Dokumenty , wspomnienia , facecje / Czytelnik / W-wa / 1958 / str. 388 il. / 18x25 cm / Opr.pł. / Stan średni / Ilustracje - Maja Berezowska , lekko przybrudzona okładka /
cena: 36.00 zł

- Kalicki Tadeusz , Mikucka Aniela (oprac.) - Bibljografja Polska Karola Estreichera / Gebethner i Wolf / W-wa / 1936 / str. 61 / 18x26 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przewodnik dla pracujących naukowo i studjujących . Liczne tablice zestawieniowe , nierozciete strony /
cena: 27.00 zł

- Kalicki Włodzimierz - Panowie na zabytkach / Iskry / W-wa / 1991 / str. 272 il. / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Ilustrował Sz. Kobyliński . Przybrudzona okładka /
cena: 21.00 zł 

- Kalicki Włodzimierz - Powrót do Sulejówka . Opowieść o dworku marszałka Piłsudskiego / KAW / W-wa / 2001 / str. 132 il. / 22x27 cm / Opr.karton. / Stan b. dobry / Liczne ilustracje - interesujące zdjęcia archiwalne. Wydawnictwo albumowe /
cena: 39.00 zł

- Kalidasa - Sakuntala czyli pierścień fatalny / Instytut Wydawniczy Biblioteka Polska / W-wa / 1923 / str. 154 / 12x16 cm / Opr.ppł. / Stan średni / Dramat heroiczny w siedmiu aktach . Przeklad i oprac. - Stanisław Schayer. Wpis własnościowy Lekko przybrudzona okładka /
cena: 60.00 zł 

- Kalinka Waleryan Ks. - Ustawa trzeciego maja / Księgarnia Polska Br. Rymowicz / Petersburg / 1888 / str. 86 / 11x18 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Ustęp z niewydanego 3 - go tomu "Sejmu czteroletniego" . Przednia okładka luzem /
cena: 36.00 zł

- Kalinowski Kazimierz - Jak się zabawić . Gry towarzyskie / Michał Arct / W-wa / 1912 / str. 94 / 12x19 cm / Opr.ppł. / Stan średni / Przybrudzona okładka , /
cena: 48.00 zł

- Kallimach Filip Buonaccorsi - Życie i obyczaje Grzegorza z Sanoka Arcybiskupa Lwowskiego / Staraniem "Kółka Filologicznego" we Lwowie / Lwów / 1909 / str. 87 il. / 16x24 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wstęp Tadeusz Sinko - Spór o Grzgorza z Sanoka . Przybrudzona okładka /
cena: 48.00 zł

- Kambylis Athanasios - Die Dichterweihe und ihre Symbolik / Carl Winter - Universitatsverlag / Heidelberg / 1965 / str. 218 / 16x24 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Untersuchungen zu Hesiodos, Kallimachos, Properz und Ennius /
cena: 35.00 zł

- Kamieńska Anna - Piołunowe ziele. Wybór rosyjskiej liryki ludowej / PIW / W-wa / 1961 / str. 189, rys. / 13 x 20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Ilustracje Danuta Staszewska /
cena: 18.00 zł

- Kamieńska Anna - Książka nad książkami / Nasza Księgarnia / W-wa / 1985 / str. 362 [8] / 13 x 21 cm / Opr.pł. / Stan dobry /
cena: 24.00 zł

- Kamieńska Anna - Twarze Księgi / PAX / W-wa / 1982 / str. 172 / 21x13 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry /
cena: 24.00 zł

- Kamieński Henryk - Filozofia ekonomii materialnej ludzkiego społeczeństwa / PWN / W-wa / 1959 / str. 592 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Z dodaniem mniejszych pism filozoficznych. Oprac. Bronisław Baczko , BKF /
cena: 21.00 zł 

- Kamiński Jerzy - Kalendarz - poradnik kolejowca polskiego na rok 1926 . Rocznik pierwszy / nakł. Józefa Zawadzkiego / Wilno / 1925 / str. 202 reklamy VII / 11x17 cm / Bez opr. / Stan słaby / Kalendarz . Rzeczpospolita w świetle cyfr . Poradnik kolejowca str. 84-200 . Blok luźny , poz. do oprawy /
cena: 48.00 zł

- Kamiński Zbigniew - Nauka szybkiego rachunku i korzyści z niej wypływające / M. Arct / W-wa / 1904 / str. 77 / 8x13 cm / Bez opr. / Stan średni / Książki dla wszystkich . Okładka prowizoryczna , blok luźny , lekko poplamiona strona tytułowa. /
cena: 24.00 zł

- Kampis Antal - The History of Art in Hungary / London & Wellingborough / Budapest / 1966 / str. 400 il. / 14x22 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Tekst w j. angielskim , papier kredowy , liczne ilustracje /
cena: 48.00 zł

- Kann Maria - Sprawa honoru / Nasza Księgarnia / W-wa / 1971 / str. 167 il. / 13x19 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry /
cena: 27.00 zł 

- Kant Immanuel - Pisma teleologiczne / Wydawnictwo Rolewski / Toruń / 2000 / str. 103 / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przekł. Justyna Nowotniak i Dariusz Pakalski , Klasyka Filozofii Niemieckiej /
cena: 60.00 zł

- Kant Immanuel - Prolegomena do wszelkiej przyszłej metafizyki , która będzie mogła wystąpic jako nauka / PWN / W-wa / 1960 / str. 221 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan b. dobry / Przekł. Benedykt Bornstein , oprac. Janina Suchorzewska , BKF /
cena: 27.00 zł 

- Kant Immanuel - Krytyka czystego rozumu . Tom 1-2 / PWN / W-wa / 1957 / str. XXIV 483, 621 / 13x19 cm / Opr.pł. / Stan b. dobry / Przekł. i oprac. Roman Ingarden , BKF /
cena: 60.00 zł 

- Kant Immanuel - Uzasadnienie metafizyki moralności / PWN / W-wa / 1970 / str. 126 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przekł. Mścisław Wartenberg , oprac. Roman Ingarden , BKF /
cena: 27.00 zł 

- Kant Immanuel - Krytyka praktycznego rozumu / PWN / W-wa / 1972 / str. 290 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przekł. i oprac. Jerzy Gałecki , BKF /
cena: 27.00 zł 

- - autorzy / Kant und der Frieden in Europa / Nomos Verlagsgesellschaft / Baden / 1992 / str. 214 / 16x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ansatze zur geistigen Grundlegung kunftiger Ost - West - Beziehungen . Referaty i dyskusje /
cena: 39.00 zł

- Kantak Kamil - Dzieje ziemi pomorskiej / Nakł. Wydz. Kultury i Prasy Dtwa jednostek Wojska na Śr. Wschodzie / Jerozolima / 1946 / str. 132 il. mapka / 12x18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ilustracje , mapka , ciekawy projekt graficzny okładki . Ładny egz. /
cena: 60.00 zł

- - Kantyczki pieśni nabożnych / nakł. H. Bodeka / Lwów / 1870 / str. 128 / 13x9 cm / Opr.brosz. / Stan średni / .. według porządku kościoła świętego katolickiego, na uroczystości całego roku z przydatkiem nowych pieśni osobliwie Bożem Narodzeniu " Wpis własnościowy - Jan Sas Zubrzycki , pieczątka - Ze zbioru Jana Sas Zubrzyckiego .Znacznie przybrudzone strony - tytułowa i ostatnia /
cena: 60.00 zł - pozycja zarezerwowana do 2010-09-21

<<
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>
>>