>> Strona główna Koszyk [0]
znaleziono: 3362 pozycji,      1 - 50   >          
  1. Jabłkowska Róża - Joseph Conrad ( 1857 - 1924 ) / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1961 / str. 404 il. / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Nierozcięte strony , ładny egz. /
    cena: 36.00 zł                      

  2. Jabłkowska Róża - Joseph Conrad 1857 - 1924 / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1961 / str. 406 il. / 17x24 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Profesorowi Janowi Gębicy na pamiątkę spotkania w Warszawie - wychowankowie z lat kieleckich 1925 - 1929 "Śniadecczycy" . Indywidualna oprawa introligatorska z kartonowym futerałem /
    cena: 60.00 zł                      

  3. Jabłonowski Ludwik - Pamiętniki / Wyd. Literackie / Kraków / 1963 / str. 432 / 18x24 cm / Opr.pł. / Stan średni / Podniszczone strony , brak obwoluty /
    cena: 30.00 zł                      

  4. Jabłonowski Roman - Wspomnienia 1905 - 1928 / PWN / W-wa / 1962 / str. 442 / 14x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Wspomnienia działacza PPS i KPP /
    cena: 36.00 zł                      

  5. Jabłoński Tadeusz - Polski pieniądz papierowy / Nakł. Koła Numizmatycznego / W-wa / 1964 / str. 73 il. / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Opracowanie , katalog , ilustracje /
    cena: 30.00 zł                      

  6. Jacewicz Alfons - Turyści Sikorskiego / Veritas / Londyn / 1965 / str. 217 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Dalsze` dzieje Jurija Dąbskiego. Zbeletryzowane wspomnienia . Wołyń , Węgry , Francja , Szwajcaria . /
    cena: 36.00 zł                      

  7. Jachimowicz Marian - Ścieżką konieczną / Wyd. Literackie / Kraków / 1957 / str. 107 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / I wydanie , projekt okładki . D. Mróz , nierozcięte strony /
    cena: 45.00 zł                      

  8. Jackowski Antoni - Bibliografia turystyki polskiej do roku 1972. Wybór / Instytut Turystyki / W-wa / 1973 / str. 304 / 17 x 24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Maszynopis powielany. /
    cena: 36.00 zł    

  9. Jackowski K. - Muzea przemysłu i techniki za granicą i w Polsce / Nakł. Stowarzyszenia Techników Polskich / W-wa / 1932 / str. 57 il. / 16x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Dedykacja autora . Liczne ilustracje w tekście . papier kredowy , ładny egzemplarz /
    cena: 45.00 zł                      

  10. Jacob Max - Wybór poezji / PIW / W-wa / 1965 / str. 119 [7] / 12x17 cm / Opr.karton. / Stan dobry / Redagował Adam Ważyk /
    cena: 12.00 zł                      

  11. Jadczak Stanisław - Hrubieszów i powiat hrubieszowski 1400 - 2000 / Express Press / Lublin / 2000 / str. 143 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Dzieje miasta , dzieje powiatu /
    cena: 45.00 zł                      

  12. - Jakiej filozofii Polacy potrzebują / PWN / W-wa / 1970 / str. 466 / 13x19 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Wybór i wstęp Władysław Tatarkiewicz BKF brak obwoluty /
    cena: 24.00 zł                      

  13. Jakimowicz A. Ryttel A. - Indie . Panorama sztuki / Arkady / W-wa / 1978 / str. 92 il. [178] / 20x25 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Wydawnictwo albumowe /
    cena: 36.00 zł    

  14. Jakimowicz Andrzej - Sztuka Indii / Wiedza Powszechna / W-wa / 1967 / str. 203 [5], il. / 15 x 21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry /
    cena: 27.00 zł    

  15. Jakimowicz Andrzej - Zachód a sztuka Wschodu / Wiedza Powszechna / W-wa / 1981 / str. 185 [3], wkł. z 36 il. / 11 x 18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 18.00 zł                      

  16. Jakimowicz Irena - Witkacy . Malarz / Auriga , WAiF / W-wa / 1985 / str. 87 il [103] / 25x30 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Wydawnictwo albumowe , liczne kolorowe ilustracje /
    cena: 60.00 zł                      

  17. Jakubisiak Augustin - La pensee et le libre arbitre / Librairie Philosophique J. Vrin / Paris / 1936 / str. 344 / 17x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Tekst w j. francuskim , nieaktualne pieczątki /
    cena: 45.00 zł                      

  18. Jakubowska Marta - Wychowanie seksualne dzieci w wieku przedszkolnym / Państw. Zakład Wyd. Lekarskich / W-wa / 1962 / str. 20 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Niewielkie podkreślenia w tekście. Towarzystwo Świadomego Macierzyństwa. /
    cena: 12.00 zł    

  19. Jakubowski Franciszek - Kiejstut . Tragedya z dziejów Litwy / nakł. Józefa Czecha / Kraków / 1858 / str. 50 / 13x19 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / W pięciu aktach . Orginalnie wierszem napisana . Reperowany grzbiet, wycięta i uzupełniona znaczna część strony przedtytułowej /
    cena: 48.00 zł                      

  20. Jakubowski Jan Zygmunt , Milska Anna oprac. - Adam Mickiewicz w kraju Goethego i Schillera / Wyd. Sztuka / W-wa / 1956 / str. 152 il. / 22x32 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Liczne ilustracje w tekście , lekko podniszczona obwoluta /
    cena: 27.00 zł                      

  21. Jakubowski Stanisław - Odnawianie zniszczonych druków / F. Pieczątkowski i Ska / Kraków / 1947 / str. 56 / 16x22 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Przybrudzenia okładki /
    cena: 60.00 zł                      

  22. Jan od Krzyża św. - Pieśni mistyczne / Głos Karmelu / Kraków / 1942 / str. 122 / 13x19 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Niewielkie ślady zalania - pieczątki /
    cena: 30.00 zł                      

  23. ( Jan z Koszyczek ) - Poncjan ( historija o siedmi mędrcach ) przekładania Jana z Koszyczek / nakł. PAU / Kraków / 1927 / str. XVI 156 / 14x21 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Biblijoteka Pisarzów Polskich , wydał Julian Krzyżanowski , nierozcięte strony /
    cena: 54.00 zł                      

  24. Janik Michał - Na drogach myśli ludowej. Studja historyczno - literackie / Księgarnia Gubrynowicz i Syn / Lwów / 1936 / str. 208 / 12 x 20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Podkreślenia ołówkiem w tekście. /
    cena: 24.00 zł                      

  25. Janik Michał - Mikołaja Reja żywot i pisma / Krakowska Spółka Wydawnicza / Kraków / 1923 / str. 135 / 14x21 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Przybrudzona broszurowa okładka /
    cena: 27.00 zł    

  26. Janik Michał - Towiańczycy na Syberji / b.w. / Kraków / 1930 / str. 18 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Odbitka z "Przeglądu Współczesnego" nr.98-98 /
    cena: 39.00 zł                      

  27. Janion Maria - Czas formy otwartej . Tematy i media romantyczne / PIW / W-wa / 1984 / str. 389 / 12x19 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan b. dobry /
    cena: 30.00 zł                      

  28. Janion Maria - Zygmunt Krasiński - debiut i dojrzałość / Wiedza Powszechna / W-wa / 1962 / str. 274 il. / 18x24 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Lekko podniszczona obwoluta i fragment okładki /
    cena: 30.00 zł                      

  29. Janion Maria , Żmigrodzka Maria - Romantyzm i historia / PIW / W-wa / 1978 / str. 638 il[56] / 18x24 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Liczne ilustracje w tekście /
    cena: 36.00 zł                      

  30. Janiszewski Eugeniusz - Wspomnienia odessity 1894 - 1916 / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1987 / str. 324 / 15x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 27.00 zł                      

  31. Jankiewicz Zbigniew - Aerostaty . Balony i sterowce / MON / W-wa / 1982 / str. 281 il. / 14x21 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Lizcne ilustracje - zdjęcia, przekroje /
    cena: 30.00 zł                      

  32. Jankowski Edmund - Eliza Orzeszkowa / PIW / W-wa / 1964 / str. 684 il.[60] / 15x20 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Biografia . Brak obwoluty /
    cena: 27.00 zł                      

  33. Jankowski Edmund - Dzieje ogrodnictwa w Polsce w zarysie / nakł. Banku dla Handlu i Przemysłu w Warszawie / W-wa / 1923 / str. 212 / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Nieaktualne pieczątki, podniszczony grzbiet, wskazana nowa oprawa /
    cena: 180.00 zł    

  34. Jankowski Józef - Magia piękności (teorya równej wagi) , Zarys wiedzy jedności . Listy do przyjaciółki , Tym, co nie wiedzą / Nakł. Drukarni Ed. Nicz i S-ka / W-wa / b.r. ok. 1920 / str. 129 il.[20] / 13x20 cm / Bez opr. / Stan słaby / Liczne ilustracje w tekście .Brak broszurowej okładki , pozycja do oprawy /
    cena: 36.00 zł                      

  35. Jankowski Kazimierz - Od psychiatrii biologicznej do humanistycznej / PIW / W-wa / 1975 / str. 378 [6] / 11 x 17 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Biblioteka Myśli Współczesnej /
    cena: 18.00 zł    

  36. Janowicz Sokrat - Trzecia pora / KAW / Białystok / 1983 / str. 236 / 12x18 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Opowiadania i miniatury .Lekko podniszczona okładka /
    cena: 21.00 zł    

  37. Janowicz Sokrat - Białoruś , Białoruś / Iskry / W-wa / 1987 / str. 189 / 12x17 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 24.00 zł                      

  38. Janowicz Sokrat - Srebrny Jeździec / Czytelnik / W-wa / 1984 / str. 137 / 11x18 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / tłum. A. Sobecka , opowiadania : Skrouba , Srebrny Jeździec , Skarb w Puszczy Jaćwieskiej /
    cena: 21.00 zł                      

  39. Janowicz Tomasz - Czesi . Studium historyczno-polityczne / b.w. / Kraków / 1936 / str. 158 / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Odręczny wpis - komentarz z 1936 r. na stronie przedtytułowej /
    cena: 39.00 zł                      

  40. Janowicz Tomasz - Czesi . Studjum historyczno - polityczne / b.w. / Kraków / 1936 / str. 158 / 15x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 36.00 zł                      

  41. Janowski Aleksander - Pierwiastek narodowy w nauczaniu geografji / Polskie Tow. Krajoznawcze / W-wa / 1915 / str. 14 / 11x17 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Rzecz wygłoszona na posiedzeniu Sekcji Geograficznej Stow. Nauczycielstwa Polskiego 17 września 1915 r. Nieaktualne pieczątki /
    cena: 15.00 zł                      

  42. Janowski Aleksander - Bogactwa Polski / nakł. Bibljoteczki Pogadankowej / W-wa / 1923 / str. 12 / 18x13 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Bibljoteczka Pogadankowa, nr 2 /
    cena: 18.00 zł                      

  43. Janowski Jan Nepomucen - Notatki autobiograficzne 1803 - 1853 / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1950 / str. 630 il. / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ilustracje , nierozcięte strony /
    cena: 36.00 zł                      

  44. Janta Aleksander - Lustra i reflektory / Czytelnik / W-wa / 1982 / str. 531 / 12x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Zbiór szkiców i publicystyki , oprac. Michał Sprusiński /
    cena: 24.00 zł                      

  45. Janus Józef - Wielki pasterz na wschodnich rubieżach . Ś p. Zygmunt z Łozin-Łoziński / Wyd. Księży Jezuitów / W-wa / b.r. ok. 1937 / str. 102 / 12x18 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Biografia Biskupa diececji mińskiej i pińskiej. Oprawa introligatorska współczesna, zachowane broszurowe okładki /
    cena: 36.00 zł                      

  46. Januszkiewicz Maria - Kazachstan / Instytut Literacki / Paryż / 1981 / str. 197 / 14x22 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wspomnienia . Biblioteka "Kultury" tom 343 . Lekko podniszczona okładka /
    cena: 39.00 zł                      

  47. - Japan / Sugiura / Tokyo / 1932 / str. 84 il. / 15x22 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Folder krajoznawczy . Liczne ilustracje . Podniszczona okładka i grzbiet /
    cena: 45.00 zł                      

  48. Jaroń Bronisław - Analiza pyłkowa interglacjału z Żydowszczyzny koło Grodna . / b.w. / Kraków / 1933 / str. 147-183 il. tabl.2 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Osobne odbicie z IX Rocznika Polskiego Tow. Geologicznego z 1933r. Brak tylniej okładki. /
    cena: 20.00 zł    

  49. Jarosz Stefan - Krajobraz Polski / Budownictwo i Architektura / W-wa / 1956 / str. 404 mapa / 22x30 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Wyd. albumowe ,ładny egzemplarz , brak obwoluty /
    cena: 48.00 zł    

  50. Jaroszewski Tadeusz Stefan - O siedzibach neogotyckich w Polsce / PWN / W-wa / 1981 / str. 369 il. / 17x25 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Monografia zawiera opis 100 obiektów: zamków i pałaców. Ilustracje . Brak obwoluty /
    cena: 48.00 zł                      

<<   <     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     >   >>