>> Strona główna Koszyk [0]
znaleziono: 3552 pozycji,      1 - 50   >          
  1. Habachi Rene - U źródeł człowieczeństwa / PAX / W-wa / 1982 / str. 117 / 20x13 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przeł. Wanda Sukiennicka , wstęp Paul Ricoeur , Danise Barrat . /
    cena: 24.00 zł    

  2. Haenisch E. - Lehrgang der Chinesischen Schriftsprache / Veb Otto Harrassowitz / Leipzig / 1953 / str. 162 / 15x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / 1 Textband 150 Ubungsstucke . Ćwiczenia z kaligrafii języka chińskiego /
    cena: 30.00 zł                      

  3. Hahn Wiktor - Bibliografia bibliografij polskich / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1966 / str. 587 / 17x24 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Do 1950 roku. Wyd. III . Uzupełnił H. Sawoniak /
    cena: 39.00 zł    

  4. Haiman Miecislaus - Polish Pioneers of Virginia and Kentucky / Polish R.C. Union of America / Chicago / 1937 / str. 84 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Dedykacja autora dla Wacława Gąsiorowskiego /
    cena: 90.00 zł                      

  5. Haisig Marian oprac. - Śląsk na monetach , medalach i pieczęciach / Muzeum Śląskie / Wrocław / 1951 / str. 40 il. tabl. [6] / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Katalog wystawy /
    cena: 36.00 zł                      

  6. Halban Leon - Pakta laterańskie / nakł. Księgarni F. Hoesicka / W-wa / 1931 / str. 72 / 16x24 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Lekko podniszczona okładka /
    cena: 45.00 zł                      

  7. Halecki Oskar - Tysiąclecie Polski katolickiej / b.w. / Rzym / 1966 / str. 614 / 20x29 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Sacrum Poloniae Millennium . Rozprawy - Szkice - Materiały historyczne . Tom jubileuszowy Chrztu Polski 966-1966 . Przybrudzenia okładki , pojedyńcze strony luźne , podkreślenia w tekście /
    cena: 120.00 zł                      

  8. Hamilton III Wiliam I. - Barwny szyfr życia / PWN / W-wa / 1977 / str. 355, il. / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Tłum. J. Gliwicz . Przybrudzona oprawa. Stałocieplność , ekosystemy , biologia , barwy /
    cena: 24.00 zł                      

  9. Handelsman Marceli - Listy T. T. Jeża do Mirosława Kernbauma / Drukarnia Polska / W-wa / 1937 / str. 29 [3], 1 portr. / 15x22 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Ślady po zalaniu /
    cena: 15.00 zł    

  10. Hanusz Tadeusz Zbigniew - Dziennikarstwo / St. Jamiołkowski & T.J. Evert / Łódź / 1947 / str. 182 / 15x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / wstęp prof. Tadeusz Hilarowicz /
    cena: 39.00 zł                      

  11. Haring Bernhard - Grzech w wieku sekularyzacji / PAX / W-wa / 1976 / str. 190 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 24.00 zł    

  12. Haring Bernhard - Moralność jest dla ludzi . Etyka chrześcijańskiego personalizmu / PAX / W - wa / 1978 / str. 203 / 20x12 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / przeł. Henryk Bednarek /
    cena: 24.00 zł    

  13. Haring Bernhard - W służbie człowieka / PAX / W-wa / 1975 / str. 202 / 20x13 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / .. Teologia moralna a etyczne problemy medycyny . Przeł. Mieczysław Oziembłowski /
    cena: 27.00 zł    

  14. Harksen Sibylle - Die Frau im Mittelalter / Edition Leipzig / Leipzig / 1974 / str. 66[2] il. 112 / 25x27 cm / Opr.pł. z obw. / Stan b. dobry / Wyd. albumowe /
    cena: 30.00 zł                      

  15. Hartley L. P. - Posłaniec / PIW / W-wa / 1978 / str. 324 / 12 x 19 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przeł. Ryszarda Grzybowska /
    cena: 15.00 zł                      

  16. Hartwig Julia - Apollinaire / PIW / W-wa / 1961 / str. 452 / 13x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry /
    cena: 30.00 zł                      

  17. Hasek Jaroslav - Nieznane przygody dobrego wojaka Szwejka i inne opowiadania / Wyd. Śląsk / Katowice / 1989 / str. 310 il. / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Wybór , przekł. i`oprac. W. Nawrocki /
    cena: 24.00 zł    

  18. Hass Ludwik - Zasady w godzinie próby . Wolnomularstwo w Europie Środkowo-Wschodniej 1929 - 1941 / PWN / W-wa / 1987 / str. 360 il. mapki 2 / 17x24 cm / Opr.ppł. / Stan dobry /
    cena: 18.00 zł                      

  19. Hass Ludwik - Ambicje , rachuby , rzeczywistość . Wolnomularstwo w Europie Środkowo-Wschodniej 1905 - 1928 / PWN / W-wa / 1984 / str. 398 il. mapki 2 / 17x25 cm / Opr.ppł. / Stan dobry /
    cena: 18.00 zł                      

  20. Haupt Walther - Tabellen zur sachsischen Munzkunde / VEB Deutsche Verlag der Wissenschaften / Dresden / 1963 / str. 245 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Liczne ilustracje /
    cena: 45.00 zł                      

  21. Hausbrandt Jadwiga - W ogniu . Notatki z oblężenia Warszawy w 1939 roku / Wyd. Literackie / Kraków / 1961 / str. 98 il. / 11x17 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan średni / Obwoluta lekko otarta na rogach . Liczne ilustracje w tekście /
    cena: 27.00 zł    

  22. ( Hausman Henryk ) - Serce dla Lwowa / nakł. Klub Białego Orła / Londyn / 1946 / str. 4 / 19x25 cm / Bez opr. / Stan dobry / Ciekawy układ graficzny- drzeworyt . Piosenka Tońka , opracowanie muzyczne Henryka Hausmana , muzyka i słowa Wiktora Budzyńskiego . Z repertuaru "Lwowskiej Fali" /
    cena: 30.00 zł                      

  23. Haussig Hans-Wilhelm - Historia kultury bizantyńskiej / PIW / W-wa / 1980 / str. 546 il. / 19x25 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Liczne ilustracje , seria ceramowska /
    cena: 48.00 zł                      

  24. Hauszyld Wacław - Rzemiosło w krajach europejskich / Rzemiosło / W-wa / 1933 / str. 117 / 16x23 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Liczne tabele i zestawienia /
    cena: 45.00 zł                      

  25. Hawks Ellison - Dziwy powietrza i wody / Trzaska, Evert i Michalski / W-wa / b. r. ok. 1935 / str. 248 il. / 15x22 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Biblioteka Wiedzy , ładny egz /
    cena: 39.00 zł                      

  26. Hazlitt Wiliam - Eseje wybrane / PIW / W-wa / 1957 / str. 362 / 13x19 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Przekład i posłowie Henryk Krzeczkowski /
    cena: 36.00 zł                      

  27. Hebbel Christian Friedrich - Aforyzmy / PIW / W-wa / 1985 / str. 80 / 10x17 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Wybór, przekł. i wstęp S. Lichański /
    cena: 15.00 zł    

  28. Hebbel Fryderyk Chrystian - Dzienniki / Czytelnik / W-wa / 1958 / str. 201 / 13x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Symposion , wybór i przekład Karol Irzykowski /
    cena: 24.00 zł    

  29. Hedley Artur - Chopin / St. Jamiołkowski & T.J. Evert / Łódź / 1949 / str. 257 il. / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ładny egzemplarz /
    cena: 36.00 zł                      

  30. Hegel Georg Wilhelm Friedrich - Wykłady z filozofii dziejów . Tom 2 / PWN / W-wa / 1958 / str. 392 / 13x20 cm / Opr.pł. / Stan dobry / BKF , przekł. Janusz Grabowski , Adam Landman . Brak obwoluty /
    cena: 45.00 zł                      

  31. Hegel Georg Wilhelm Friedrich Hegel - Fenomenologia ducha . Tom 2 / PWN / W-wa / 1965 / str. 476 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan b. dobry / Przekł. i oprac. Adam Landman , BKF /
    cena: 45.00 zł    

  32. Heilbroner Robert L. - Zmierzch cywilizacji biznesu / PWN / W-wa / 1988 / str. 106 / 14x21 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Logos , lekko podniszczona oprawa /
    cena: 24.00 zł                      

  33. Heiler Friedrich - Sadhu Sundar Singh . Ein Apostel des Ostens und Westens / Verlag von Ernst Reinhardt / Munchen / 1924 / str. 233 il. / 15x22 cm / Opr.pł. / Stan średni / Lekko zabrudzona okładka . Liczne ilustracje w tekście /
    cena: 27.00 zł                      

  34. Heine Heinrich - Statek niewolników / Czytelnik / W-wa / 1951 / str. 159 [5], il. / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wyboru dokonał i przypisami opatrzył Arur Marya Swinarski . Ilustrowała M. Berezowska . Biblioteka Szpilek 17. Podniszczona oprawa. /
    cena: 24.00 zł    

  35. Heinrich Władysław - Zarys historii filozofii średniowiecznej / PWN / W-wa / 1963 / str. 306 / 13x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan b. dobry / ładny egz. /
    cena: 36.00 zł                      

  36. Heiseberg Werner - Ponad granicami / PIW / W-wa / 1979 / str. 296 / 11x18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przekł. Krzysztof Wolicki , wstęp Andrzej K. Wróblewski , Biblioteka Myśli Współczesnej /
    cena: 24.00 zł    

  37. Heistein Józef - Historia literatury włoskiej . Zarys / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1987 / str. 337 / 15x21 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Wyd. II poprawione i uzupełnione /
    cena: 24.00 zł    

  38. Helena i Jerzy M. Rytard - Wilczur z Prohyby . Powieść / Gebethner i Wolf / W-wa / 1935 / str. 221 il. / 13x20 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Akcja powieści toczy się na Huculszczyźnie , ilustracje Wł. Czarnecki (autor ilustracji do konspiracyjnego wydania "Kamieni na szaniec"). I wyd. /
    cena: 48.00 zł                      

  39. Heller Michał - Ewolucja kosmosu i kosmologii / PWN / W-wa / 1983 / str. 224 il. / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ilustracje /
    cena: 30.00 zł                      

  40. Hellwig Jan - Cieszkowski / Wiedza Powszechna / W-wa / 1979 / str. 239, portr. / 11x19 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Monografia i wybór tekstów , Myśli i Ludzie /
    cena: 18.00 zł    

  41. Hemar Marian - Karpacka Brygada / M. I. Kolin Ltd. / London / b.r. ok. 1948 / str. 5 / 26x31 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Nuty i tekst .Lekkie zabrudzenia okładki /
    cena: 39.00 zł                      

  42. Hemar Marian - Chleb kulikowski . Wiersze , satyry , piosenki / PFK / Londyn / 1971 / str. 191 il. / 12x18 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Ilustracje /
    cena: 30.00 zł                      

  43. Hemingway Ernest - Across the River and into the Trees / Charles Scribners Sons / New York / 1950 / str. 305 / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Lekko podniszczona obwoluta . /
    cena: 30.00 zł                      

  44. Hempel Walther - Neue Methoden zur Analyse der Gase / Friedrich Vieweg und Sohn / Braunschweig / 1880 / str. 130 il. / 14x22 cm / Opr.płsk. / Stan średni / Tekst w j.niemieckim, liczne ilustracje - drzeworyty. Pieczątka zakładów chemicznych - E. Matthes & Weber Duisburg . Oprawa półskórek z epoki. Podniszczony grzbiet. /
    cena: 45.00 zł                      

  45. Hen Józef - W walce z infanisem / Biuro Wydawniczo - Propagandowe / W-wa / 1973 / str. 84, il. / 13x19 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Il. J. M. Szancer. Seria "Przeciw diabłom i infamisom" . Dedykacja autora /
    cena: 18.00 zł    

  46. Henderson George - Wczesne średniowiecze / PWN / W-wa / 1987 / str. 297 [7],il. / 14 x 20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przeł. P. Paszkiewicz /
    cena: 18.00 zł                      

  47. - Henryk Rodakowski i jego otoczenie. Korespondencja artysty / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1953 / str. 224, wkł. z il. / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wyblakła oprawa, nierozcięte kartki. /
    cena: 18.00 zł                      

  48. Hensel Witold - U źródeł Polski średniowiecznej / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1974 / str. 347 il. / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Podniszczona obwoluta /
    cena: 30.00 zł                      

  49. Hensel Witold - Polska przed tysiącem lat / PAN / W-wa / 1960 / str. 232 il. / 18x25 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Książka bogato ilustrowana /
    cena: 30.00 zł                      

  50. Hensel Witold - Studia i materiały do osadnictwa Wielkopolski wczesnohistorycznej . Tom 1-2 / Nakł. Tow. Prehistorycznego / Poznań / 1953 / str. 240 il. tabl. XXIX , 1236 il. tabl. XLVI / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne ilustracje , nierozcięte strony , nieaktualne pieczątki /
    cena: 75.00 zł                      

<<   <     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     >   >>