>> Strona główna Koszyk [0]
znaleziono: 3756 pozycji,      1 - 50   >          
  1. Gadacz Tadeusz oprac. - Wypisy z ksiąg filozoficznych . O człowieku / Znak / Kraków / 1995 / str. 245 / 12x19 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 24.00 zł                      

  2. Gadamer Hans Georg - Dziedzictwo Europy / Spacja / W-wa / 1992 / str. 111 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Biblioteka Aletheia . Przekład i wstęp Andrzej Przyłębski /
    cena: 39.00 zł                      

  3. Gadomski Bogdan - Tramwajarze warszawscy wczoraj i dziś / PWN / W-wa / 1982 / str. 522 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Ilustracje /
    cena: 60.00 zł                      

  4. Gadomski Jan , Rybka Eugenjusz - Kosmografja . Podręcznik dla szkół średnich / Wyd . M. Arct / W-wa / 1931 / str. 232 il. / 16x23 cm / Opr.brosz. / Stan średni / 94 ilustracje . Przybrudzona okładka /
    cena: 24.00 zł    

  5. ( Gadon Włodzimierz ) - Zbiór ustaw i obrzędów wymagający najrychlejszej reformy Izraelitów osiadłych w prowincjach do Polski należących. / Księgarnia i Drukarnia Polska / Paryż / 1835 / str. VIII 9-52 / 14x22 cm / Bez opr. / Stan słaby / Brak broszurowej okładki, nieznaczne ślady zalania, poz. do oprawy /
    cena: 120.00 zł                      

  6. Gadon Ludomir - Z życia Polaków we Francyi . Rzut oka na 50-letnie koleje Towarzystwa Historyczno - Literackiego w Paryżu 1832 - 1882 / Biblioteka Polska / Paryż / 1883 / str. 169 / 16x24 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Nierozcięte strony . Brak grzbietu książki /
    cena: 60.00 zł                      

  7. Gaiser Gerd - Bal pożegnalny / PAX / W-wa / 1963 / str. 227 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Powieść . Przekład Tadeusz Szafrański , posłowie Anka Kowalska . Dedykacja tłumacza dla Barbary Rzepeckiej /
    cena: 27.00 zł                      

  8. Gajewski Stanisław - Katolickie organizacje akademickie w II Rzeczypospolitej / Redakcja Wydawnictw KUL / Lublin / 1987 / str. 331 / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Druk maszynowy /
    cena: 60.00 zł                      

  9. Galiński Franciszek - Gawędy o Warszawie / PIW / W-wa / 1960 / str. 438 [2],il. / 13 x 20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przedmową i przypisami opatrzył L. B. Grzeniewski /
    cena: 24.00 zł    

  10. Gall Anonim - Kronika Polska / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo / Wrocław / 1965 / str. XCIV 192 / 13x18 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Przekł. Roman Grodecki , oprac. Marian Plezia . Biblioteka Narodowa .Lekko przybrudzona okładka , interesujący wpis własnościowy /
    cena: 18.00 zł    

  11. Gallbraith John Kenneth - The New Industrial State / Hamish Hamilton / London / 1968 / str. 427 / 15x22 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Tekst angielski /
    cena: 39.00 zł                      

  12. Galle Henryk - Teorya prozy i poezyi / Rada Zjazdów Polskich Organizacji P.O.W. / Moskwa / 1916 / str. 73 / 14x18 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Przednia okładka luzem , brak tylnej /
    cena: 24.00 zł                      

  13. Galle Leon - Wojciech Bogusławski i repertuar Teatru Polskiego w pierwszym okresie jego działalności / M. Arct / W-wa / 1925 / str. VII 238 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Wstęp Bronisław Gubrynowicz . Nierozcięte strony /
    cena: 45.00 zł                      

  14. Galon Rajmund - Geologia i morfologia Prus Wschodnich / b.w. / W-wa / 1937 / str. 30-42 / 20x27 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Ilustracje , mapka. Odbitka z "Słownika geograficznego Państwa Polskiego" , pieczatki własnościowe , dedykacja autora /
    cena: 30.00 zł                      

  15. Galon Rajmund - Klimat Pomorza i Prus Wschodnich / b.w. / W-wa / 1937 / str. 42-83 / 20x27 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Liczne tabele i mapki. Odbitka z "Słownika geograficznego Państwa Polskiego" , pieczatki własnościowe . /
    cena: 30.00 zł                      

  16. Galon Rajmund red. - Wydmy śrólądowe Polski . Cz. 1 / PWN / W-wa / 1958 / str. 203 il. / 18x24 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Polskie Tow. Geograficzne . Studium zbiorowe. W treści m.in. Leon pilarczyk - Wydmy miedzyrzecza warciańsko-noteckiego , Jadwiga i Roman Kobenza - Rozwiewne wydmy Puszczy Kampinoskiej , Leszek Pernarowski - Z badań nad wydmami Dolnego Śląska. Liczne ilustracje, mapki , przekroje /
    cena: 45.00 zł    

  17. Garbowski Henryk - Zanim doszło do akcji "Wisła" / Oficyna Wydawnicza "Ajaks" / Pruszków / 2000 / str. 191 / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Szczególna dedykacja autora /
    cena: 60.00 zł                      

  18. Garde Graf de La - Gemalde des Wiener Kongresses 1814 - 1815 / Georg Muller / Munchen / 1912 / str. 403 il. 32 / 14x21 cm / Opr.płsk. / Stan dobry / Erinnerungen , Feste-sittenschilderungen , Anekdoten . Wstęp i oprac. Gustav Gugitz tom I . Bogato zdobiona oprawa . /
    cena: 120.00 zł                      

  19. Garrett Garet - Amerykańska księga cudu / Nakł. Izby Przemysłowo - Handlowej / W-wa / 1931 / str. 207 / 15x20 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Pozycja do oprawy . /
    cena: 27.00 zł                      

  20. Gassendi Pierre - Logika / PWN / W-wa / 1964 / str. 510 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan b. dobry / Wstęp Leszek Kołakowski , BKF /
    cena: 36.00 zł    

  21. Gaszyński Constantin - Nord et Midi Souvenirs / AIX / Pont - Moreau / 1839 / str. 85 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / tekst w j. francuskim . Podniszczona, naddarta, zabrudzona okładka , pierwsze strony przybrudzone, nierozcięte kartki, wew. egz. czysty /
    cena: 45.00 zł                      

  22. Gaszyński Konstanty - Wybór poezyi / Nakł. Księgarni Feliksa Westa / Brody / 1909 / str. 94 / 14x21 cm / Opr.pł. / Stan średni / Współoprawne z: M. Kozłowski "Hoene Wroński jako filozof" , M. C. Hippeau "Wychowanie publiczne w Niemczech" , "Wychowanie publiczne w Anglii" . Podniszczona okładka , strona tytułowa luzem /
    cena: 60.00 zł                      

  23. Gaulle Charles de - Pamiętniki Tom 1-3 / Wyd. MON / W-wa / 1967 / str. / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Obejmują lata 1940 - 1946 Przeł. J. Nowacki ,Biblioteka Wiedzy Wojskowej /
    cena: 48.00 zł    

  24. Gawlik Jarosław - Osobliwości Huculszczyzny / Libra / b.m. / 2005 / str. 143 il. / 12x23 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Bogaty zestaw fotografii w tym i kolorowych. /
    cena: 21.00 zł                      

  25. Gawroński Jan - Do źródła muz . Greckie wrażenia dyletanta / PAX / W-wa / 1970 / str. 239 il. / 11x17 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Ilustracje autora /
    cena: 24.00 zł                      

  26. Gawroński Rawita Franciszek - Konfederacja Narodu Polskiego w roku 1876 / Nakł. Kuriera Lwowskiego / Lwów / 1909 / str. 109 / 14x21 cm / Opr.ppł. / Stan dobry /
    cena: 45.00 zł                      

  27. Gazel Antoni , Ołtarzewski Stanisław - Towarowe usługi morskie / nakł. Instytutu Bałtyckiego w Gdyni / Gdynia / 1937 / str. 22 / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / I- szacunek wartości towarowych usług morskich , II - cele i sposoby określania udziału poszczególnych bander w przewozach towarów do portów .Prace Gospodarczego Archiwum Morskiego z. 1 /
    cena: 21.00 zł                      

  28. Gazel Antoni , Polkowski Bolesław - Handel międzynarodowy państw regionu bałtyckiego 1929 - 1935 / nakł. Instytutu Bałtyckiego w Gdyni / Gdynia / 1937 / str. 44 / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Prace Gospodarczego Archiwum Morskiego z.2 /
    cena: 21.00 zł                      

  29. ( Gałczyński Konstanty Ildefons ) - autorzy / Wspomnienia o K. I. Gałczyńskim / Czytelnik / W-wa / 1961 / str. 618 / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Prywatna dedykacja . Podniszczona obwoluta /
    cena: 36.00 zł                      

  30. Gałczynska Kira - Konstanty syn Konstantego / Nasza Księgarnia / W-wa / 1983 / str. 166 [4], fotografie sephia / 13 x 22 cm / Opr.karton. / Stan dobry /
    cena: 18.00 zł                      

  31. Gałczyńska Kira - Mazurskie szlaki Gałczyńskiego / PTTK Kraj / W-wa / 1986 / str. 112 il. / 12x16 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne ilustracje, rozkładana mapka. /
    cena: 27.00 zł                      

  32. Gałczyński Konstanty Ildefons - Liryka / Wyd. Literackie / Kraków / 1954 / str. 193 / 13x20 cm / Opr.pł. / Stan dobry /
    cena: 24.00 zł                      

  33. Gałczyński Konstanty Ildefons - Pieśni / Czytelnik / W-wa / 1965 / str. X / 12x17 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / I wydanie , ilustracje Marian Stachurski , obtarcia obwoluty /
    cena: 18.00 zł                      

  34. Gałczyński Konstanty Ildefons - Dzieła . Tom 1-5 / Czytelnik / W-wa / 1979 / str. 562 , 518 , 726 , 694 , 883 / 12x22 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Tom 1 i 2: poezje , Tom 3: próby teatralne , tom 4: proza , tom 5: przekłady /
    cena: 90.00 zł                      

  35. Gałczyński Konstanty Ildefons - Młynek do kawy / Czytelnik / W-wa / 1958 / str. 63 il. / 12x18 cm / Opr.karton. / Stan b. dobry / I wydanie , okładka i ilustracje Stanisław Zamecznik , ładny nieczytany egz. /
    cena: 45.00 zł                      

  36. Gałecki Antoni - Świat atomów / Trzaska, Evert i Michalski / W-wa / 1923 / str. 30 il. / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Z 8 rysunkami w tekście . Lekko postrzępiona broszurowa okładka /
    cena: 18.00 zł                      

  37. Gębarski Stefan - Z życia Adama Mickiewicza . Dla młodzieży / Nakł. Warszawskiego Tow. Akcyjnego Artystyczno - Wydawniczego / W-wa / 1900 / str. 189 / 13x18 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Brak okładki strona tytułowa i przedtytułowa luzem ., poz. do oprawy /
    cena: 18.00 zł                      

  38. Genet Jean - Dziennik złodzieja / Wyd. Literackie / Kraków / 1984 / str. 261 [3] / 12 x 20 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Przeł. Piotr Kamiński, posłowiem opatrzył Jan Prokop /
    cena: 15.00 zł    

  39. Genlis Stephanie - Felicite de - Pamiętniki / Czytelnik / W-wa / 1985 / str. 520 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przeł. Wojciech Gilewski /
    cena: 27.00 zł                      

  40. Gerbault Alain - Sam przez Atlantyk / Księgarna Bibljoteki Dzieł Wyborowych / W-wa / b.r. ok.1925 / str. 142 / 13x18 cm / Opr.ppł. / Stan średni / Okładka lekko podniszczona w prawym górnym rogu /
    cena: 27.00 zł                      

  41. Gerhard Jan - Wojna i ja / Wyd. MON / W-wa / 1957 / str. 654 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wspomnienia . Lekko zdeformowany blok /
    cena: 33.00 zł                      

  42. Gerling Reinhold oprac. - Praktische Menschenkenntnis / Deutsches Verlagshaus Bong & Co / Berlin / 1930 / str. 47 92 136 144 64 il. / 21x29 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Der Weg zur Ergründung der Veranlagung und des Charakters durch Physiognomik, Gehirn- und Schädellehre, Handformenkunde und Graphologie unter Berücksichtigung neuester Forschungsergebnisse und Erfahrungen allgemeinverständlich dargestellt. Ein Lehrgang zum Selbststudium . Załącznik - przekroje mózgu /
    cena: 75.00 zł                      

  43. Gerould Daniel C. - Stanisław Ignacy Witkiewicz jako pisarz / PIW / W-wa / 1981 / str. 470 / 13x19 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan b. dobry /
    cena: 30.00 zł                      

  44. - Geschichte der Ostseeprovinzen Liv-, Est- und Kurland von der ältesten Zeit bis auf unser Jahrhundert. Erster Theil. / Verlag und Druck von E. Sieslack / Mitau / 1879 / str. [2] VI 312 / cm / Opr.brosz. / Stan średni / Erster Theil. Bis zur Auflösung des livlandischen Bundesstaates im 16. Jahrhundert. Monografia historyczna państw nadbałtyckich . Współoprawne z "Der Ursprung der Stadtverfassung Rigas" . Oprawa broszurowa wtórna, przednia okładka luzem. /
    cena: 150.00 zł                      

  45. Geymonat Ludovico - Filozofia a filozofia nauki / PWN / W-wa / 1966 / str. 221 / 20x13 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Przeł. Wojciech Marucha /
    cena: 30.00 zł                      

  46. Gheorghiu Vladimir Aristo - Hipnoza . Rzeczywistość i fikcja / Wiedza Powszechna / W-wa / 1984 / str. 180 / 11x18 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Omega /
    cena: 30.00 zł                      

  47. Gheorghlu Vladimir Aristo - Sugestia / Wiedza Powszechna / W-wa / 1987 / str. 187 / 11x18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Lekko przybrudzona okładka /
    cena: 15.00 zł                      

  48. Ghislanzoni Antonio , Verdi Giuseppe - Aida . Opera w 4 aktach / Nakł. Księgarni W. Banarskiego / W-wa / 1879 / str. 56 / 11x18 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Libtretto . Przeł. Maksymilian Radziszewski /
    cena: 45.00 zł                      

  49. Gibbon Edward - Zmierzch Cesarstwa Rzymskiego . Tom 1-2 / PIW / W-wa / 1960 / str. 423 , 475 / 17x24 il. cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Liczne ilustracje w tekście , w załączeniu mapka . Seria ceramowska /
    cena: 60.00 zł                      

  50. Gide Andre - Fałszerze / Czytelnik / W-wa / 1978 / str. 627 / 10x15 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przeł. Helena Iwaszkiewiczówna i Jarosław Iwaszkiewicz /
    cena: 27.00 zł                      

<<   <     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     >   >>