>> Strona główna Koszyk [0]
znaleziono: 3842 pozycji,      1 - 50   >          
  1. - Facecje i anegdoty / Tow. Wydawnicze "Ignis" / W-wa / ok 1930 / str. 137 / 12x18 cm / Opr.karton. / Stan słaby / Ze źródeł polskich i obcych wybrał M.P. Pozycja do oprawy /
    cena: 24.00 zł                      

  2. Falkiewicz Stanisław - Z zagonów życia i śmierci . Poezje / Nakł. Gebethnera i Wolffa / W-wa / 1918 / str. 96 / 11x15 cm / Opr.ppł. / Stan średni / Mocno podniszczony grzbiet okładki . Wewnątrz stan dobry /
    cena: 27.00 zł                      

  3. - Far Eastern Art in Upstate New York / Office of Uniwersity Publications / New York / b.r. ok. 1976 / str. 141 il. / 21x28 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Katalog wystawy - oprac. Martie W. Young . Liczne ilustracje /
    cena: 30.00 zł                      

  4. Fayette Marie - Madeleine de La - Dzieje Henriety angielskiej . Relacja z dworu francuskiego z lat 1688 i 1689 / Czytelnik / W-wa / 1968 / str. 216 / 14x20 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Przeł. I. Dewitz , wstęp Z. Libiszowska . Oprawa biblioteczna /
    cena: 24.00 zł                      

  5. Fałat Stanisław - W przededniu nowej wojny / nakł. Księgarni F. Hoesicka / W-wa / 1936 / str. 15 / 16x24 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wyblakła oprawa,na marginesie ślady zalania, pokreślenia w tekście, dedykacja autora /
    cena: 30.00 zł                      

  6. Felde Leon - Vilfredo Pareto / Gebethner i Wolff / W-wa / 1938 / str. 19 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / " W pietnastoletnią rocznicę smierci szefa lozańskiej Szkoły Ekonomoczno-Socjologicznej " Niewielki ślad zalania na marginesie /
    cena: 30.00 zł                      

  7. Feldman Józef - Stanisław Leszczyński / PIW / W-wa / 1984 / str. 292 / 15x21 cm / Opr.pł. / Stan b. dobry / Klasycy Historiografii /
    cena: 24.00 zł                      

  8. Feuerbach Ludwik - Wybór pism . Tom 1 Myśli o śmierci i nieśmiertelności / PWN / W-wa / 1988 / str. LXII 488 / 13x19 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przeł. K. Krzemieniowa , M. Skwieciński BKF /
    cena: 30.00 zł                      

  9. Fichte Johann Gottlieb - Powołanie człowieka / PWN / W-wa / 1956 / str. XXXV 226 / 13x19 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Przekł. Adam Zieleńczyk , oprac. Irena Krońska i wstęp Tadeusz Kroński , BKF , brak obwoluty /
    cena: 27.00 zł    

  10. Ficowski Jerzy - Odczytanie popiołów / Iskry / W-wa / 1983 / str. 52 [4], il. / 12 x 18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 12.00 zł                      

  11. Ficowski Jerzy - Errata / Libra / Londyn / 1981 / str. 38 / 16x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / I wydanie , proj. okładki i układ typograficzny -Grzegorz Sowula /
    cena: 30.00 zł                      

  12. Ficowski Jerzy - Ołowiani żołnierze / Wyd. E. Kuthana / W-wa / 1948 / str. 45 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Poezje , I wydanie /
    cena: 75.00 zł                      

  13. Ficowski Jerzy - Cyganie polscy . Szkice historyczno - obyczajowe / PIW / W-wa / 1953 / str. 263 il. / 15x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ilustracje /
    cena: 36.00 zł                      

  14. Fiderkiewicz Alfred - Burzliwe lata . Wspomnienia z lat 1928 - 1939 / Iskry / W-wa / 1963 / str. 367 [3] / 16x20 cm / Opr.pł. / Stan średni / Przybrudzona oprawa. /
    cena: 18.00 zł                      

  15. Fiedler Arkady - Zdobywamy Amazonkę / Nasza Ksiegarnia / W-wa / 1959 / str. 199 il. [24] / 15x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry /
    cena: 24.00 zł                      

  16. Fijałka Michał - 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK / PAX / W-wa / 1986 / str. 227 il. / 17x24 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Wstęp P. Stachiewicz /
    cena: 39.00 zł    

  17. Filipowicz Wanda red. - Ziemia Sandomierska / Sport i Turystyka / W-wa / 1954 / str. 152 il. / 20x28 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Teksty opracowali J. Pazdur , T. Przypkowski , W. Kawalec /
    cena: 27.00 zł    

  18. - Film polski , nr. 6 r. 1966 / b.w. / W-wa / 1966 / str. 23 / 21x28 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Bogato ilustrowana edycja francusko - angielska . The 1967 Cracow Festivals /
    cena: 15.00 zł                      

  19. - Film polski . nr. 2 r. 1967 / b.w. / W-wa / 1967 / str. 22 / 20x29 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Bogato ilustrowana edycja francusko-angielska . 7-th National Festival of Short Films Cracow , 4-th International Festival of Short Films Cracow 1967 /
    cena: 24.00 zł                      

  20. - autorzy / Filozofia / PWN / W-wa / 2000 / str. 364 / 13x21 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Leksykon PWN /
    cena: 15.00 zł    

  21. - autorzy / Filozofia amerykańska . Wybór rozpraw i szkiców historycznych . / Boston University Presson / Boston / 1958 / str. 322 / 22x15 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Wybrał i przełożył Jerzy Krzywicki . Wydane staraniem East Europe Institute . /
    cena: 45.00 zł    

  22. - autorzy / Filozofia francuskiego Odrodzenia / PWN / W-wa / 1973 / str. 469 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Wybór i oprac. Andrzej Nowicki . Wybrane teksty z historii filozofii /
    cena: 45.00 zł                      

  23. - autorzy / Filozofia nauk przyrodniczych / Książka i Wiedza / W-wa / 1968 / str. 597 / 13x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Podniszczona obwoluta. Tłum. A. Bednarczyk , K. Schabowski . Seria Myśliciel /
    cena: 24.00 zł                      

  24. - Filozofia niemieckiego Oświecenia / PWN / W-wa / 1973 / str. 627 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Wybrane teksty z historii filozofii . Wybór i oprac. Tadeusz Namowicz , Karol Sauerland , Marek J. Siemek . Antologia tekstów - Rozdziały : Istota bytu, Ludzkie poznanie świata, Bóg, religia, kościół, Natura ludzka: wolność, szczeście, cnota, Życie społeczne, państwo, Historiozofia, Piękno i sztuka, Język, pochodzenie języka. /
    cena: 60.00 zł                      

  25. Finkel Ludwik - Bibliografia historii polskiej . Tom 1-3 / PWN / W-wa / 1956 / str. 1142 , 2146 , 182 / 19x25 cm / Opr.pł. / Stan dobry /
    cena: 210.00 zł                      

  26. Finker Kurt - Stauffenberg i zamach na Hitlera / Czytelnik / W-wa / 1979 / str. 415 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Przeł. A. Kaska .Lekko podniszczona okładka /
    cena: 24.00 zł                      

  27. Fischer Adam - Etnografja słowiańska . Zeszyt pierwszy . Połabianie / Książnica - Atlas / Lwów / 1932 / str. 40 il. mapa 1 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Z 18 ilustracjami i mapą /
    cena: 36.00 zł                      

  28. Fischer Adam - Zakład Narodowy imienia Ossolińskich . Zarys dziejów / Zakład Narodowy im. Ossolińskich / Lwów / 1927 / str. 124 il. / 16x24 cm / Opr.ppł. / Stan dobry /
    cena: 48.00 zł                      

  29. Fitzgerald Scott F. - Wielki Gatsby / WAiF / W-wa / 1986 / str. 197 [3], fotografie czarnobiałe / 14 x 20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Tłum. A. Demkowska-Bohdziewicz. Opowieści filmowe /
    cena: 15.00 zł                      

  30. Flaubert Gustave - Novembre / Editions du Verbe / Geneve / 1946 / str. 155 / 11x16 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan b. dobry / Egz. nie rozcięty, ładny egzemplarz /
    cena: 24.00 zł                      

  31. Flis Michał , Wójcik Julian oprac. - Polskie Towarzystwa Naukowe od XV wieku . Wykaz / Nakł. PAN / W-wa / 1972 / str. 83 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / druk maszynowy /
    cena: 48.00 zł                      

  32. Floericke Kurt - Vogel auf der Reise / Kosmos Gesellschaft der Naturfreunde / Stuttgard / 1928 / str. 76 il. / 14x20 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Ilustracje w tekście /
    cena: 21.00 zł                      

  33. Floericke Kurt - Der deutsche Wald und seine Vogel / Franckhsche Verlagshandlung / Stuttgart / 1935 / str. 80 il. / 14x20 cm / Opr.karton. / Stan średni / Podniszczony grzbiet , lekko przybrudzona okładka , liczne wielobarwe ilustracje /
    cena: 24.00 zł                      

  34. Florus Lucjusz Anneusz - Zarys dziejów rzymskich / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1973 / str. XIX 132 / 17x25 cm / Opr.pł. / Stan b. dobry / Przekł. i oprac. Ignacy Lewandowski , Biblioteka Przekładów z Literatury Antycznej /
    cena: 36.00 zł                      

  35. Floyd David - Rumunia intryga czy wyzwanie ? / Polonia Book Fund / Londyn / 1965 / str. 151 / 12x18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 36.00 zł                      

  36. Flukowski Stefan - Pada deszcz / nakł. Kwadrygi / W-wa / 1931 / str. 241 / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Biblioteka Kwadrygi . I wyd. Podniszczony grzbiet /
    cena: 60.00 zł                      

  37. Focjusz - Biblioteka . Tom 5 Kodeksy 294 - 280 / PAX / W-wa / 1999 / str. 343 il. / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przekł. i oprac. O. Jurewicz /
    cena: 30.00 zł    

  38. Focjusz - Biblioteka . Tom 3 Kodeksy 223 - 237 / PAX / W-wa / 1994 / str. 230 il. / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przekł. i oprac. O. Jurewicz /
    cena: 30.00 zł    

  39. Focjusz - Biblioteka . Tom 2 Kodeksy 151 - 222 / PAX / W-wa / 1988 / str. 267 il. / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przeł. O. Jurewicz , lekko podniszczona obwoluta /
    cena: 36.00 zł    

  40. Foerster Fr. W. - Szkoła i charakter . Zagadnienia moralno-pedagogiczne życia szkolnego / nakł. Księgani Wydawniczej L. Igla / Lwów / 1928 / str. 269 / 16x23 cm / Opr.pł. / Stan dobry / B. ładna oprawa introligatorska z epoki /
    cena: 60.00 zł                      

  41. Folwer Will - Broń i wyposażenie sił specjalnych / Bellona / W-wa / 1998 / str. 144 il. / 15x21 cm / Opr.karton. / Stan dobry / Sprzęt wojskowy końca XX wieku . Liczne ilustracje /
    cena: 30.00 zł                      

  42. Fontaine Jean de La - Bajki . Wybór / PIW / W-wa / 1955 / str. 380 il. / 17x25 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Ilustracje Grandville . Podniszczona obwoluta /
    cena: 24.00 zł                      

  43. Fonwizin Denis - Niedorostek . Komedia w pięciu aktach / Biblioteka Kameny / Lublin / 1952 / str. 127 / 10x14 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przekł. Maria Behczyc-Rudnicka /
    cena: 45.00 zł                      

  44. Fornalczyk Feliks - Hardy lirnik wioskowy . Studium o Kondratowiczu-Syrokomli / Wyd. Poznańskie / Poznań / 1979 / str. 540 il. / 14x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry /
    cena: 30.00 zł                      

  45. Forster Karol - Pracującym klasom polskim drugie sześć książeczek . Książeczka VIII . Życie w rodzinie . Nasz wiek i rodzina / nakł. autora / Berlin / 1868 / str. 32 / 12x18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / "...przynosi szczery ich przyjaciel Karol Forster " Nierozcięte strony /
    cena: 36.00 zł                      

  46. Forstner Dorothea - Świat symboliki chrześcijańskiej / PAX / W-wa / 1990 / str. 544 il. [96] / 17x24 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry /
    cena: 45.00 zł                      

  47. - Fortunat ( około r. 1570 ) / nakł. PAU / Kraków / 1926 / str. 188 / 14x21 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Biblijoteka Pisarzów Polskich , wydał Julian Krzyżanowski , nierozcięte strony /
    cena: 54.00 zł                      

  48. - Fortuny i cnoty różność w historyi o niektórym młodzieńcu ukazana 1524 / Nakł. Akademii Umiejętności / Kraków / 1889 / str. [4]28 / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Biblijoteka Pisarzów Polskich , wydał Stanisław Ptaszycki , nierozcięte strony, lekko przybrudzona okładka /
    cena: 36.00 zł                      

  49. Foss Gustaw - Die niederdeutsche siedlungsmundart im Lipnoer Lande / Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk / Poznań / 1971 / str. 161 / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Wydział filologiczno-filozoficzny , prace komisji językoznawczej , tom V , zeszyt 2 /
    cena: 27.00 zł    

  50. Foss William , Gerahty Cecil - Die Spanische Arena / Rowohlt / Stuttgart / b.r. ok. 1939 / str. 473 il. / 15x23 cm / Opr.pł. / Stan średni / Liczne ilustracje w tekście . W załączeniu mapka . Lekko zabrudzona okładka . Wojna w Hiszpanii z pozycji frankistowskich /
    cena: 48.00 zł                      

<<   <     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     >   >>