znaleziono:
3889 pozycji,
1 - 50 >
- - East Carelia / Akateeminen Karjala - Seura / Helsinki / 1934 / str. 216 il. mapa 1 / 16x23 cm / Opr.karton. / Stan dobry / A survey of the Country and its Population and A Review of the Carelian Question. Tekst w j. angielskim, liczne ilustracje, duża rozkładana mapa /
cena: 150.00 zł

- - autorzy / Echo literacko-artystyczne , 1914 , nr 23-24 / Antoni Sikorski / W-wa / 1914 / str. 66 / 18x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Miesięcznik , w treści : J. A. Rimbaud - W piekle , W. Wiediger - Malarstwo , Al. Kraushar - Zawieruszony rekopis tomu II dzieła M. Mochnackiego "O literaturze polskiej w wieku XIX" /
cena: 30.00 zł

- - autorzy / Echo szkoły pracownic społecznych , 1930 , Nr 1 / Druk. Tow. Polskiej Macierzy Szkolnej / W-wa / 1930 / str. 20 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Kwartalnik. /
cena: 9.00 zł

- Eco Umberto - Wahadło Foucaulta / Noir sur Blanc / W-wa / 2005 / str. 680 / 15x24 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry /
cena: 30.00 zł

- Eco Umberto - Nieobecna struktura / KR / W-wa / 1996 / str. 418 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przekł. Adam Weinsberg , Paweł Bravo /
cena: 45.00 zł

- Eco Umberto , Carmi Eugenio - Gnomy z planety Gnu / Wyd. Dolnośląskie / Wrocław / 1994 / str. [34] / 21x26 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Przekł. Maria Pietrzycka-Giorgetta . Bajka znakomicie ilustrowana przez E.Carmi . B. ładny nieczytany egz. /
cena: 60.00 zł

- - Eesti Maal . Estonskaja żiwopis. Estonian Painting / Kunst / Tallin / 1982 / str. 263,il. / 24 x 33 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Tekst estoński, rosyjski i angielski /
cena: 30.00 zł

- Eichendorff Josef Freiherr von - Aus dem leben eines Taugenichts / Wyd. Książnica - Atlas / Lwów / 1930 / str. 158 / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Bibljoteczka Niemiecka . Oprac. Juljusz Ippoldt .Obszerne przypisy- słowniczek, do użytku szkolnego. Lekko podniszczona okładka /
cena: 24.00 zł

- Eisenberg Jerome M. - Art of the Ancient World / Royal-Athena Galleries / New York / 1985 / str. 208 il. / 19x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / IV Ancient , European , Oriental , Pre-Columbian & Tribal Works of Art . A Guide for the Collector and Investor . Bogato ilustrowany katalog wraz z cennikiem . Papier kredowy , zdjęcia wielobarwne. /
cena: 69.00 zł

- Ekkehart I. von Sankt Gallen - Waltharius / Insel - Verlag / Leipzig / 1988 / str. 115 / 13x19 cm / Opr.karton. / Stan dobry / Latenisch und Deutsch . Tekst w języku niemieckim i łacińskim /
cena: 36.00 zł

- - autorzy / Ekonomia wobec potrzeb ludzkich / Księgarnia Polska w Paryżu / Paryż / b. r. ok. 1962 / str. 271 / 16x22 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / "...Wybór rozpraw z przedmową prof. F. Perroux" . Przeł. Kacper Zabigiwin /
cena: 45.00 zł

- Elbanowski Adam - Kraina Mwisków . Przewodnik po Eldorado / Bertelsmann Media Sp. z o.o. / W-wa / 1999 / str. 287 il. / 15x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan b. dobry /
cena: 39.00 zł

- - Elegia / Wyd. Warszaw. Koła Polskiego Tow. Filologicznego / W-wa / 1950 / str. 50, il., 1 tabl.l / 15 x 20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Pieczątka. Opracowały: L. Winniczuk , S. Linowska /
cena: 15.00 zł

- Eliade Mircea - Traktat o historii religii / Książka i Wiedza / W-wa / 1966 / str. 540 / 21x16 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Przeł. Jan Wierusz - Kowalski , wstęp Leszek Kołakowski . /
cena: 45.00 zł 

- Eliade Mircea - Próba labiryntu . Rozmowy z Claude-Henri Rocquetem / Sen / W-wa / 1992 / str. 226 / 12x19 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 36.00 zł

- Eliot Thomas Stearns - Szkice literackie / PAX / W-wa / 1963 / str. 393 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 30.00 zł

- Elzenberg Henryk - Próby kontaktu . Eseje i studia krytyczne / Znak / Kraków / 1966 / str. 221 / 13x20 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Lekko podniszczona obwoluta /
cena: 27.00 zł

- Emanuel Ringelblum - Dziennik warszawskiego getta . Tom 1: 1939 - 1942 / Wyd. Idisz Buch / W-wa / 1961 / str. 445 il.[32] / 17x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Zydowski Instytut Historyczny . Książka w języku Jidysz .Ilustracje /
cena: 45.00 zł

- Engelmann Bernt - My poddani . Antypodręcznik historii Niemiec / Wyd. Poznańskie / Poznań / 1976 / str. 426 / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 30.00 zł

- English Paul - Sittengeschichte des Orients / Kiepenheuer - Verlag / Berlin / 1932 / str. 392 il. / 15x22 cm / Opr.pł. / Stan średni / Podniszczona okładka brak grzbietu , wewnatrz stan dobry . Liczne ilustracje w tekście /
cena: 60.00 zł

- - autorzy / English poetry of the nineteenth century / PWN / W-wa / 1978 / str. 263 / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Oprac. Wanda Krajewska . Okładka lekko przybrudzona /
cena: 30.00 zł

- Epsztein Tadeusz - Edukacja dzieci i młodzieży w polskich rodzinach ziemiańskich na Wołyniu , Podolu i Ukrainie w II połowie XIX wieku / DiG / W-wa / 1998 / str. 234 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry /
cena: 30.00 zł

- Erazm z Rotterdamu - Rozmowy potoczne / Czytelnik / W-wa / 1962 / str. 175 / 13x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan średni / Biblioteka "Sypozjon" . Obwoluta lekko podniszczona /
cena: 30.00 zł

- Erazm z Rotterdamu - Trzy rozprawy / PAX / W-wa / 1990 / str. 431 / 11x17 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Zachęta do filozofii chrześcijańskiej , Metoda prawdziwej teologii , Zbożna biesiada . Przekł. i oprac. Juliusz Domański /
cena: 27.00 zł

- Erenburg Ilia - Ludzie, lata, życie. Część II / Czytelnik / W-wa / 1963 / str. 229 [5], 1 portr. / 14x21 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Tłum. W. Komarnicka. Podniszczona obwoluta. /
cena: 27.00 zł

- Ernst Jan - Niektóre zagadnienia z geografii rolniczej Podola / Książnica Atlas / Lwów / 1938 / str. 61 il. / 21x29 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Prace geograficzne wydawane przez Eugeniusza Romera . z. XIX , rozprawa doktorska . Liczne mapki, tabele. Mocno postrzępiona okładka /
cena: 60.00 zł

- Ernst Jan - Regionalizm fizjograficzny a gospodarczy na przykładzie Podola / Książnica Atlas / Lwów / b.r. ok. 1937 / str. 170-184 mapki 5 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Odbitka z Czasopisma geograficznego , 1937 , nr.2 , 5 mapek z rozmieszczeniem upraw na Podolu /
cena: 39.00 zł

- Ernst Marcin - Budowa świata . Szkice astronomiczne / nakł. Księgarni H. Altenberga / Lwów / 1910 / str. 333 il. / 15x20 cm / Opr.pł. / Stan dobry / O matomanach w astronomii , Zaćmienia Słońca , Nowa gwiazda , Kosmogonia . Liczne ilustracje w tekście . Oprawa płócienna z epoki
/
cena: 60.00 zł

- Ernst Marcin - Astronomia gwiazd stałych / Nakł. Red. Prac Matematyczno - Fizycznych / W-wa / 1897 / str. 351 / 17x25 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Blok luźny , pozycja do oprawy /
cena: 36.00 zł 

- Escarpit Robert - Fabryka obłoków / Wyd. Literackie / Kraków / 1976 / str. 139 il. / 13x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Przeł. W. i K. Błońscy /
cena: 18.00 zł 

- - Esprit 1981 nr.1 / b.w. / Paris / 1981 / str. 256 / 15x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Changer la culture et la politique . Pologne un defi , un espoir par Francois Ferrer , Ryszard Kapuściński , Jacek Kuroń , Claude Lefort , Thomas et Nicole Lowit , Patrick Michel , Adam Michnik , Jan Patocka , Akos Puskas , Aleksander Smolar , Paul Thibaud , Kazimierz Wójcicki /
cena: 27.00 zł 

- Estreicher Karol - Bibliografia polska XIX stulecia. Tom VIII G-Głuszyński / PWN / W-wa / 1975 / str. 468 / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Nierozcięte kartki. Pod red. Karola Estreichera (jun.) /
cena: 36.00 zł 

- Estreicher Karol red. - Bibliografia polska XIX stulecia . Tom III litera C / Nakł. Uniwersytetu Jagiellońskiego / Kraków / 1962 / str. 558 / 18x26 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wyd. II , nie wszystkie strony rozcięte /
cena: 30.00 zł 

- Estreicher Karol red. - Bibliografia polska XIX stulecia . Tom XII litera J / PWN / Kraków / 1979 / str. 522 / 18x25 cm / Bez opr. / Stan średni / Wyd. II , lekkie zalanie , nie wszystkie strony rozcięte , brak przedniej okładki /
cena: 24.00 zł 

- Estreicher Karol red. - Bibliografia polska XIX stulecia . Tom II litera B / Nakł. Uniwersytetu Jagiellońskiego / Kraków / 1961 / str. 653 / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Wyd. II , nie wszystkie strony rozcięte , brak przedniej okładki /
cena: 24.00 zł 

- Estreicher Karol red. - Bibliografia polska XIX stulecia . Tom VI litera E / PWM / Kraków / 1967 / str. 184 / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / II wyd. /
cena: 30.00 zł 

- Estreicher Karol red. - Bibliografia polska XIX stulecia . Tom IX Gmach-Gzowski / PWN / Kraków / 1970 / str. 386 / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / II wyd. /
cena: 30.00 zł 

- Estreicher Karol red. - Bibliografia polska XIX stulecia . Tom IV D- Dramat polski / PWN / Kraków / 1966 / str. 386 / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / II wyd. /
cena: 30.00 zł 

- Estreicher Karol red. - Bibliografia polska XIX stulecia . Tom V Dramat tłumaczony - Dzwony / PWN / Kraków / 1967 / str. 388 / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / II wyd. /
cena: 30.00 zł 

- Etienne Robert - Życie codzienne w Pompejach / PIW / W-wa / 1971 / str. 351 il. [63] / 17x25 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Liczne ilustracje w tekście /
cena: 30.00 zł

- Eudel Paul - Falscherkunste / Verlag von Fr. Wilh. Grunow / Leipzig / 1909 / str. 215 [3], il. / 15x21 cm / Opr.pł. / Stan średni / Pieczęć własnościowa " Bibliotheca Ioan. Com. de Godziemba - Maleszewski " Podniszczona oprawa. /
cena: 30.00 zł

- - Europa - Camera - Herausgegeben Von K. Zentner und B. Lohse / Verlagshaus Frankfurter Societats-Druckerei / Frankfurt am Main / 1951 / str. 206,il. / 23 x 30 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Brak obwoluty. /
cena: 36.00 zł

- Evdokimov Paul - Prawosławie / PAX / W-wa / 1964 / str. 396 il. / 18x25 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Przekł. Jarzy Klinger /
cena: 45.00 zł

- Evdokimov Paul - Prawosławie / PAX / W-wa / 1986 / str. 488 / 12x20 cm / Opr.brosz. z obw. / Stan dobry / Przeł. J. Klinger /
cena: 27.00 zł

- - Exlibris . Biblioteka Jagiellońska / Wyd. Acta Humaniora / Kraków / 1987 / str. 116 / 21x26 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Polnische Bucherzeichnen aus den Sammlungen der Jagiellonischen Bibliothek i Krakau . Tekst w języku niemieckim .katalog - liczne ilustracje /
cena: 30.00 zł

- Expertus Robertus - Z księgi gołych / Wyd. Spółki Goljaszów / W-wa / 1933 / str. 64 / 13x18 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Ciekawy projekt okładki . Nierozcięte strony /
cena: 48.00 zł

- Eysenck H. J. - Sens i nonsens w psychologii / PWN / W-wa / 1971 / str. 370 [6] / 12 x 20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Przeł. M. Brzezińska /
cena: 24.00 zł

- - Facecje i anegdoty / Tow. Wydawnicze "Ignis" / W-wa / ok 1930 / str. 137 / 12x18 cm / Opr.karton. / Stan słaby / Ze źródeł polskich i obcych wybrał M.P. Pozycja do oprawy /
cena: 24.00 zł

- Falkiewicz Stanisław - Z zagonów życia i śmierci . Poezje / Nakł. Gebethnera i Wolffa / W-wa / 1918 / str. 96 / 11x15 cm / Opr.ppł. / Stan średni / Mocno podniszczony grzbiet okładki . Wewnątrz stan dobry /
cena: 27.00 zł

- - Far Eastern Art in Upstate New York / Office of Uniwersity Publications / New York / b.r. ok. 1976 / str. 141 il. / 21x28 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Katalog wystawy - oprac. Martie W. Young . Liczne ilustracje /
cena: 30.00 zł

<<
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>
>>