DRUKI ULOTNE:
14 pozycji,
1 - 14
- Akielewicz Mikołaj - W sprawie językoznawstwa . List otwarty do Pana Leona Niedźwieckiego / Nakł. Drukarni Polskiej S. Nieciuńskiego / Paryż / 1887 / str. 8 / 22x27 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 30.00 zł

- Amyot M. - Lettre de M. Amyot editeur - libraire a M. Alexandre Chodzko prefesseur du college de France , a Paris / b.w. / Paryż / 1870 / str. 4 / 22x28 cm / Bez opr. / Stan dobry / List dotyczy subskrypcji na dzieła Jozefa M. Hoene Wrońskiego . Załączony formularz subskrypcyjny /
cena: 39.00 zł

- Bieliński A. F. - Z. U. K. i jego działacze . Garść uwag, faktów i spostrzeżeń z okazji 5 - lecia Związku Urzędników Kolejowych / Nakł. Autora / W-wa / 1929 / str. 32 / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 30.00 zł

- Drozd Jerzy - Wiązanka tańców śląskich / Nakł. Rolniczej Drukarni i Księgarni Nakładowej / Wisła Poznań / 1937 / str. 23 il. / 25x34 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Zarząd drukarni Jan Kuglin , projekt okładki W. Świerczyński , zdjęcia do reprodukcji tańców - Tadeusz Kubisz Cieszyn . Liczne ilustracje, dedykacja autora /
cena: 60.00 zł

- - Góry Świętokrzyskie / Biuro Turystyki Ministerstwa Kolei / W-wa / ok. 1947 / str. 4,il. / 12x22 cm / Bez opr. / Stan średni / Ilustrowany folder krajoznawczy /
cena: 15.00 zł

- - Informator Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego i Miejskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego w m.st. Warszawie / Nakł. MPK / W-wa / 1954 / str. 2 / 41x30 cm / Bez opr. / Stan dobry / Po jednej stronie informatora znajduje się plan sieci tramwajów , autobusów i trolejbusów w Warszawie, po drugiej rozkład jazdy. /
cena: 24.00 zł

- ( Lelewel Joahim ) - Wspomnienie o Mieczysławie I. i Bolesławie Wielkim oraz o pomnikach na ich cześć stawianych / b.w. / b.m. / ok. 1840 / str. 1 / 21,4x35,4 cm / Bez opr. / Stan dobry / Jednostronnie zadrukowany arkusz , podpisane J.L. (prawdopodobnie Joahim Lelewel). Prawdopodobnie druk emigracyjny . /
cena: 45.00 zł

- - Marsz Ułanów , O mój rozmarynie , Piosnka o Belinie , Przyjechali trzej ułani z wojny / Drukarnia Państwowa pod Zarządem Departamentu Wojskowego NKN / b.m. / b.r. ok. 1918 / str. 16,il.,nuty / 16x23 cm / Bez opr. / Stan dobry / Piosenki legionowe na 4 osobnych złożonych arkuszach , nuty + tekst . /
cena: 45.00 zł 

- - O Polakach we Włoszech 1848 i 1849 roku . List Oficera Polskiego w służbie sardyńskiej . / b.w. / Poznań / b.r. ok 1850 / str. 3 / 22,1x31,9 cm / Bez opr. / Stan dobry /
cena: 90.00 zł

- - Piece opancerzone patent Szrajber / b.w. / W-wa / 1929 / str. 20 il. / 13x16 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne ilustracje /
cena: 36.00 zł

- - Przywilej lokacyjny miasta Bydgoszczy / b.w. / b.m. / ok. 1910 / str. 3 / 20,8x29,5 cm / Bez opr. / Stan średni / "...wydany przez Kazimierza Wielkiego , 19 kwietnia 1346 roku w Brześciu (Kujawskim)"
Podklejenia . /
cena: 27.00 zł

- Świechowski H. - Stosunki ludnościowe i własność ziemska na ziemiach litewskich okupowanych przez mocarstwa centralne / b.w. / b.m. / b. r. ok. 1918 / str. 1 tabl. rozkładana / 41x27 cm / Bez opr. / Stan słaby / Odbitka z broszury ststystycznej " Żywioł polski na ziemiach litewskich " Rozerwanie na krawędzi złożenia . Ekslibrys Mieczysława Wilbika /
cena: 20.00 zł 

- Trentowski Bronisław - Program do pozyskania godnej nas i czasu naszego historyi polskiej / b.w. / Baden / 1863 / str. 7 / 21,6x26,7 cm / Bez opr. / Stan dobry /
cena: 36.00 zł

- - Wiersz poświęcony kijowianinowi Duchińskiemu na pamiątkę jego prelekcji / Nakł. L. Niedźwiedzkiego / Paryż / 1864 / str. 7 / 21x28 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
cena: 36.00 zł
