>> Strona główna Koszyk [0]
TECHNIKA:  60 pozycji,      1 - 50   >          
  1. Arbib Michael A. - Mózg , maszyna i matematyka / PWN / W-wa / 1968 / str. 199, ryc. / 12x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Tłum. B. Stanosz /
    cena: 24.00 zł                      

  2. - autorzy / Beton , 1929 nr 1-6 , 1930 nr 1-6 / Związek Polskich Fabryk Cementu / W-wa / 1929- 1930 / str. 207 il. , 215 il. / 22x30 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Dwumiesięcznik . Oprawione razem dwa roczniki . Liczne ilustracje - zdjęcia, plany . Oprawa introligatorska /
    cena: 360.00 zł                      

  3. - autorzy / Beton , 1932r. , nr 1-6 / Związek Polskich Fabryk Cementu / W-wa / 1932 / str. 135 , il. / 22x30 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Dwumiesięcznik . Roczniki współoprawne z czasopismem Cement 1930- 1932 . Dodatki: Lech Niemojewski- Ósmy Cud Świata (żelazobeton jako wątek współczesnej architektury) , Stanisław Kozierski- Sprawozdanie z I-go międzynarodowego kongresu betonu i żelbetonu w Leodjum . Liczne ilustracje . Oprawa introligatorska /
    cena: 290.00 zł                      

  4. - autorzy / Beton , 1933 nr 1-6 / Związek Polskich Fabryk Cementu / W-wa / 1933 / str. 167 , il. / 22x30 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Dwumiesięcznik . Rocznik współoprawny z czasopismem Cement 1933r. Liczne ilustracje . Oprawa introligatorska /
    cena: 270.00 zł                      

  5. - autorzy / Beton , 1937 nr 1-6 , 1938 nr 1-6 / Związek Polskich Fabryk Cementu / W-wa / 1937- 1938 / str. 52 il. , 60 il. / 22x30 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Dwumiesięcznik . Roczniki współoprawne z czasopismem Cement 1937- 1938r. Liczne ilustracje . Oprawa introligatorska /
    cena: 390.00 zł                      

  6. - Biuletyn Stowarzyszenia Techników Polskich w W. Brytanji , nr 7 / b.w. / Londyn / b.r. ok 1943 / str. 52 / 16x21 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Przybrudzona okładka /
    cena: 30.00 zł                      

  7. Brun K. , Kwiatkowski A. - Motocyklista / Wyd. MON / W-wa / 1955 / str. 152, rys. / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Podniszczona oprawa /
    cena: 27.00 zł                      

  8. - autorzy / Budowle piętrzące . Podstawy projektowania / Budownictwo i Architektura / W-wa / 1957 / str. 314 il. / 18x24 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Liczne ilustracje i wykresy w tekście . Podniszczona obwoluta /
    cena: 48.00 zł                      

  9. - autorzy / Budowle pietrzące . Wykonawstwo / Arkady / W-wa / 1957 / str. 247 il. / 17x24 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Liczne ilustracje w tekście /
    cena: 48.00 zł                      

  10. - autorzy / Cement , 1930 , nr 1-12 , 1932 , nr 1- 12 / Związek Polskich Fabryk Cementu / W-wa / 1931 / str. 398 il. , 267 il. / 21x30 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Miesięcznik . Organ Związku Polskich Fabryk Cementu .Oprawione razem dwa roczniki współoprawne z czasopismem Beton 1932r.. Liczne ilustracje . Oprawa`introligatorska /
    cena: 290.00 zł                      

  11. - autorzy / Cement , 1933 nr 1-12 / Związek Polskich Fabryk Cementu / W-wa / 1933 / str. 189 , il. / 22x30 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Miesięcznik . Rocznik współoprawny z czasopismem Beton 1933r. Liczne ilustracje . Oprawa introligatorska /
    cena: 270.00 zł                      

  12. - autorzy / Cement , 1935 , nr 1-12 , 1936 nr 1-12 / Związek Polskich Fabryk Cementu / W-wa / 1935 - 1936 / str. 176 il. 200 il. / 22x30 cm / Opr.pł. / Stan dobry / Miesięcznik . Organ Związku Polskich Fabryk Cementu .Oprawione razem dwa roczniki. Liczne ilustracje . Oprawa`introligatorska /
    cena: 320.00 zł                      

  13. - autorzy / Cement , 1937 nr 1-12 , 1938 nr 12 / Związek Polskich Fabryk Cementu / W-wa / 1937- 1938 / str. 192 il. , 188 il. / 22x30 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Miesięcznik . Rocznik współoprawny z czasopismem Beton 1937- 1938r. Liczne ilustracje . Oprawa introligatorska /
    cena: 390.00 zł                      

  14. Durski Antoni oprac. - Naprawa zegarka ręcznego / b.w. / W-wa / 1946 / str. 103 il. / 12x18 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne ilustracje w tekście /
    cena: 90.00 zł                      

  15. Gadomski Bogdan - Tramwajarze warszawscy wczoraj i dziś / PWN / W-wa / 1982 / str. 522 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Ilustracje /
    cena: 60.00 zł                      

  16. Gierszewski Stanisław - Elbląski przemysł okrętowy w latach 1570 - 1815 / Gdanskie Tow. Naukowe / Gdańsk / 1961 / str. 239 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Ilustracje /
    cena: 60.00 zł                      

  17. Jackowski K. - Muzea przemysłu i techniki za granicą i w Polsce / Nakł. Stowarzyszenia Techników Polskich / W-wa / 1932 / str. 57 il. / 16x23 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Dedykacja autora . Liczne ilustracje w tekście . papier kredowy , ładny egzemplarz /
    cena: 45.00 zł                      

  18. Jankiewicz Zbigniew - Aerostaty . Balony i sterowce / MON / W-wa / 1982 / str. 281 il. / 14x21 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Lizcne ilustracje - zdjęcia, przekroje /
    cena: 30.00 zł                      

  19. Jeżewski Mieczysław - Radjotelefonja i radjotelegrafja / Wyd . M. Arct / W-wa / 1927 / str. 192 il. / 16x24 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Bibljoteka Radjowa . Wyd. III , cz. teoretyczna i cz. praktyczna . Blok luźny, podniszczona okładka /
    cena: 24.00 zł                      

  20. - Kalendarz "Zjednoczenia Kolejowców Polskich" , rocznik II , 1934 r. / Nakł. Zarządu Głównego Zjednoczenia Kolejowców Polskich / W-wa / 1934 / str. 432 / 12x17 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Podniszczona i naderwana okładka /
    cena: 90.00 zł                      

  21. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom II , z.4 Powiat Opoczno - Woj. Kieleckie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1970 / str. 98 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / IHKM PAN , ilustracje /
    cena: 48.00 zł    

  22. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom III , z.4 Powiat Olkusz - Woj. Krakowskie . Cz. 1 zabytki górnicze / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1971 / str. 126 il. / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / IHKM PAN , liczne ilustracje , nierozcięte strony /
    cena: 60.00 zł    

  23. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom IV , z.1 Powiat Pajęczno - Woj. Łódzkie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1967 / str. 83 il. / 17x25 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Instytut Historii Kultury Materialnej PAN , liczne ilustracje , plany /
    cena: 48.00 zł    

  24. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom IV , z.2 Powiat Radomsko - Woj. Łódzkie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1969 / str. 110 il. / 18x25 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / IHKM PAN , liczne ilustracje , nierozcięte strony /
    cena: 60.00 zł    

  25. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom IV , z.3 Powiat Bełchatów i Łask - Woj. Łódzkie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1972 / str. 102 il. / 17x25 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Instytut Historii Kultury Materialnej PAN , liczne ilustracje /
    cena: 48.00 zł    

  26. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom IV , z.3 Powiat Wieluń i Wieruszów - Woj.Łódzkie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1969 / str. 92 il. / 17x25 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Instytut Historii Kultury Materialnej PAN , liczne ilustracje , plany , nierozcięte strony /
    cena: 60.00 zł    

  27. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom IV , z.4 Powiat Piotrków Trybunalski , miasto Piotrków Trybunalski - Woj. Łodzkie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1971 / str. 80 il. / 17x25 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Instytut Historii Kultury Materialnej PAN , liczne ilustracje , plany , nierozcięte strony /
    cena: 60.00 zł    

  28. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom IV , z.7 Powiaty Kutno i Skierniewice - Woj. Łódzkie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1974 / str. 94 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / IHKM PAN , liczne ilustracje /
    cena: 48.00 zł    

  29. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom IV , z.8 Powiaty Brzeziny i Łódź - Woj. Łódzkie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1974 / str. 88 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / IHKM PAN , liczne ilustracje /
    cena: 60.00 zł    

  30. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom IV z. 6 Powiaty Łęczyca i Poddębice - Woj. Łódzkie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1972 / str. 78 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Instytut Historii Kultury Materialnej PAN , ilustracje /
    cena: 45.00 zł    

  31. - autorzy / Katalog zabytków budownictwa przemysłowego w Polsce . Tom V z. 1 Powiat Miński Mazowiecki - Woj. Warszawskie / Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo PAN / Wrocław / 1973 / str. 118 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Instytut Historii Kultury Materialnej PAN , liczne ilustracje , plany /
    cena: 60.00 zł    

  32. Kołodziejczyk Ryszard - Warszawsko-Wiedeńska droga żelazna / Państw. Zakłady Wyd. Szkolnych / W-wa / 1962 / str. 58 [2], il / 14x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Nieznacznie podniszczona oprawa. /
    cena: 30.00 zł                      

  33. Lewandowski Edward - Na kolejowym szlaku / Muzeum Okręgowe w Ciechanowie / Ciechanów / 1984 / str. 63 il. / 11x21 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Województwo ciechanowskie . Liczne ilustracje /
    cena: 24.00 zł                      

  34. Lewiński Kazimierz - Radioodbiorniki . Naprawa i strojenie / Wyd. Komunikacyjne / W-wa / 1952 / str. 323 schematy / 15x21 cm / Opr.brosz. / Stan dobry /
    cena: 39.00 zł                      

  35. Majewski Tadeusz - ABC motocyklisty / Wyd. Komunikacyjne / W-wa / 1955 / str. 120 il. / 15x20 cm / Opr.brosz. / Stan średni /
    cena: 27.00 zł                      

  36. Mokrzycki Gustaw Andrzej - Skrzydlata ludzkość . Tom 1 / Państwowe Wydawnictwo Książek Szkolnych / Lwów / 1936 / str. 223 il. / 15x20 cm / Opr.brosz. / Stan słaby / Produkcja , komunikacja , cywilizacja . Komunikacja lotnicza . Ilustracje . Przybrudzona okładka luzem , ubytek grzbietu /
    cena: 39.00 zł    

  37. Niewiadomski R. - Wzory matematyczne na projektowanie objazdow kolejowych. / F. Wyszyński i S-ka / W - wa / 1923 / str. 28 / 15x23 cm / Opr.brosz. / Stan średni / Z 27- rys. w tekście , podniszczona okładka /
    cena: 30.00 zł                      

  38. - O rozwój motoryzacji w Polsce / Nakł. Związku Izb Przemysłowo - Handlowych RP / W-wa / 1939 / str. 117 / 13x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Organizacja rynku nabywczego , Problem podaży pojazdów mechanicznych , Paliwa napędowe i motoryzacja w Polsce , Problem drogowy , Ubezpieczenia w Polsce /
    cena: 45.00 zł                      

  39. Piwowoński Jan - Parowozy kolei polskich / WKiŁ / W-wa / 1978 / str. 250 il. / 24x22 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Liczne ilustracje, podniszczona obwoluta /
    cena: 90.00 zł                      

  40. Pokropiński Bogdan - Koleje wąskotorowe regionu bydgoskiego / Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy / Bydgoszcz / 1986 / str. 80 il. / 17x24 cm / Opr.brosz. / Stan b. dobry / Ilustracje, mapki /
    cena: 48.00 zł                      

  41. Pokropiński Bogdan - Lux - torpeda PKP / WKiŁ / W-wa / 1988 / str. 53 il. / 29x20 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne ilustracje /
    cena: 30.00 zł                      

  42. - autorzy / Prace Towarzystwa Nauk w Wilnie , 1935 , nr. X / Nakł. Funduszu Kultury Narodowej / Wilno / 1936 / str. 383 il. / 18x26 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / W treści m.in. Piotr Wiśniewiski "Materiały do rozmieszczenia rzadszych roślin w Wileńszczyźnie" , Lidia Matwiejewówna "Przyczynek do znajomości kredy nowogródzkiej" , Zinadia Sinicynówna "Zespoły roślinne torfowisk pod Nieświeżem" . Okładka lekko podniszczona na grzbiecie . Liczne ilustracje w tekście , nierozcięte strony /
    cena: 90.00 zł                      

  43. - Profil - Zeichnungen von Gebruder Rochling Eisenwerk Volklingen A./ Saar / J. La Ruelle / Aachen / 1886 / str. tabl. [4] VII XXIII / 10x16 cm / Bez opr. / Stan dobry / Ausgabe 1886 . Katalog wyrobów stalowych , tablice z zwymiarowanymi przekrojami -dwubarwne litografie . Pieczątka - W. Seel Warschau Mazowiecka 5 /
    cena: 45.00 zł                      

  44. - autorzy / Przegląd techniczny , 1922 , nr 1-52 / Spółka z o. o. "Przegląd Techniczny" / W-wa / 1922 / str. 405 il. / 25x32 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Tygodnik poświęcony sprawom techniki i przemysłu , tom LI . Oprawiony rocznik Oprawa introligatorska , liczne ilustracje - zdjęcia , plany, wykresy. /
    cena: 180.00 zł                      

  45. - autorzy / Przegląd techniczny , 1923 / W-wa / 1923 / str. 546 , il. / 24x32 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Tygodnik . Rocznik oprawiony, tom LII. Liczne ilustracje . Oprawa introligatorska /
    cena: 180.00 zł                      

  46. - autorzy / Przegląd techniczny , 1924 , nr 1-52 / b.w / W-wa / 1924 / str. 590 / 24x32 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Tygodnik poświęcony sprawom techniki i przemysłu , tom LXII . Oprawiony rocznik , oprawa introligatorska . Liczne ilustracje- zdjęcia, plany, wykresy. /
    cena: 180.00 zł                      

  47. - Przegląd techniczny , 1925 / b.w. / W-wa / 1925 / str. XII 864 il. (806 rys.) / 13x30 cm / Opr.ppł. / Stan dobry / Tygodnik poświęcony sprawom techniki i przemysłu tom LXIII - oprawiony rocznik .Zawiera artykuły m.in. maszyny parowe , kolejnictwo , hutnictwio , metalurgia , parowozy , drogownictwo , budownictwo wodne . Oprawa introligatorska . Rocznik - 52 numery /
    cena: 270.00 zł                      

  48. Puchalski Tadeusz - Broń śrutowa i technika strzelania / PWRiL / W-wa / 1986 / str. 114 il. / 17x25 cm / Opr.pł. z obw. / Stan dobry / Liczne ilustracje /
    cena: 27.00 zł                      

  49. Rostocki Aleksander Marian - Historia starych samochodów / Wyd. Komunikacji i Łączności / W-wa / 1988 / str. 384 il. / 20x25 cm / Opr.pł. z obw. / Stan średni / Liczne ilustracje w tekście .Brak obwoluty /
    cena: 30.00 zł                      

  50. Rummel Aleksander - Polskie konstrukcje i licencje motoryzacyjne w latach 1922 - 1980 / Wydawnictwa Komunikacji i Łączności / W-wa / 1985 / str. 183 il. / 16x24 cm / Opr.brosz. / Stan dobry / Liczne ilustracje /
    cena: 45.00 zł                      

<<   <     1     2     >   >>